Seniorzy

XIII KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

23/10/2018 21:20 Barbara Knebel

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Start Sierakowice 1:3
(Mateusz Raczyński – Sebastian Marcinek, Jarosław Piewko, Łukasz Urbańczyk)

LKS Naprzód Żernica – MKS Concordia Knurów 1:2
(Kamil Maj – Grzegorz Suchanek, Grzegorz Górka)

LKS Gwiazda Chudów – PKS Ruch Kozłów 3:2
(samobójcza Łukasz Górczyk, Piotr Kołodziej, Jarosław Włodarz, Robert Botor – Jakub Borkowski)

KS Zamkowiec Toszek – LKS Młodość Rudno 1:3
(Damian Witecki – Dawid Rakoczy, Mirosław Nowak 2)

MKS Zaborze – KS Burza Borowa Wieś 2:2
(Dariusz Banduch, Michał Grzeżółkowski – Karol Niemira 2)

KS Społem Zabrze – KS Carbo Gliwice 0:0

LKS Orzeł Stanica – LKS Zryw Radonia 2:2
(samobójcza Adrian Zakrzewski, Dawid Jedziniak, Tomasz Kur – Mateusz Kałuża)

LKS Olimpia Pławniowice – ŁTS Łabędy 1:5
(samobójcza Rafał Samol, Jarosław Niedźwiedź – Sławomir Kantor 2, Mariusz Kwaśniok, Rafał Kucza)


  1. MKS Concordia Knurów 12 31 39-7
  2. ŁTS Łabędy 12 27 37-12
  3. LKS Gwiazda Chudów 12 25 27-17
  4. LKS Olimpia Pławniowice 13 23 22-19
  5. KS Burza Borowa Wieś 13 21 27-29
  6. LKS Naprzód Żernica 12 21 22-18
  7. SKS Gwarek Zabrze 12 21 23-12
  8. KS Start Sierakowice 12 18 25-20
  9. LKS Sokół Łany Wielkie 12 18 25-23
  10. LKS Młodość Rudno 12 16 19-25
  11. KS Zamkowiec Toszek 12 16 18-23
  12. MKS Zaborze 12 16 20-19
  13. PKS Ruch Kozłów 12 15 27-25
  14. LKS Zryw Radonia 12 10 18-25
  15. LKS Orzeł Stanica 13 9 22-43
  16. KS Carbo Gliwice 13 8 17-43
  17. KS Społem Zabrze 12 4 15-43

16 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

12 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

9 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

7 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

6 bramek

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

5 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

4 bramki

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

2 bramki

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)