Seniorzy

XIV KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

1/11/2018 17:16 Barbara Knebel

SKS Gwarek Zabrze – LKS Orzeł Stanica 4:0
(Karol Szulc, Dawid Piwko, Jakub Materla – samobójcza Krzysztof Domaradzki)

PKS Ruch Kozłów – KS Zamkowiec Toszek 1:4
(Adam Pietrek – Jarosław Szadurski, Szymon Szafraniec, Dawid Gnielka, Piotr Przysiężny)

ŁTS Łabędy – LKS Naprzód Żernica 1:0
(Krzysztof Dłubała)

KS Start Sierakowice – LKS Gwiazda Chudów 0:7
(Jarosław Włodarz, Mateusz Adamczyk 2, Krzysztof Szala 4)

MKS Concordia Knurów – LKS Sokół Łany Wielkie 4:0
(Marek Gola, Grzegorz Górka, Grzegorz Suchanek, Patryk Nalepa)

KS Burza Borowa Wieś – KS Społem Zabrze 4:0
(Paweł Skowiera, Patryk Kucharz 2, Damian Dudkiewicz)

LKS Zryw Radonia – LKS Olimpia Pławniowice 3:0
(Dariusz Kokoszka 2, Marcel Grochla)

LKS Młodość Rudno – MKS Zaborze 4:3
(Mirosław Nowak 3, Sebastian Prochota – Dawid Jaślan, Dariusz Banduch 2)


  1. MKS Concordia Knurów 13 34 43-7
  2. ŁTS Łabędy 13 30 38-12
  3. LKS Gwiazda Chudów 13 28 34-17
  4. KS Burza Borowa Wieś 14 24 31-29
  5. SKS Gwarek Zabrze 13 24 27-12
  6. LKS Olimpia Pławniowice 14 23 22-22
  7. LKS Naprzód Żernica 13 21 22-19
  8. LKS Młodość Rudno 13 19 23-28
  9. KS Zamkowiec Toszek 13 19 22-24
  10. KS Start Sierakowice 13 18 25-27
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 13 18 25-27
  12. MKS Zaborze 13 16 23-23
  13. PKS Ruch Kozłów 13 15 28-29
  14. LKS Zryw Radonia 13 13 21-25
  15. LKS Orzeł Stanica 14 9 22-47
  16. KS Carbo Gliwice 13 8 17-43
  17. KS Społem Zabrze 13 4 15-47

17 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

12 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

11 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

10 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

7 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

5 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

4 bramki

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

2 bramki

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)