Seniorzy

X KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

1/11/2018 18:19 Barbara Knebel

MKS Concordia II Knurów – LKS Leśnik Łącza 5:2
(Miron Michniewski, Patryk Orylski 2 – Dawid Kaczmarek, Damian Hassa)

LKS Tempo II Paniówki – LKS Orzeł Paczyna 1:7
(Szymon Kuś – Damian Rybitwa 4, Daniel Cichocki 2, Łukasz Kozik)

LKS Naprzód Łubie – KS Burza II Borowa Wieś 1:1
(Michał Kałuża – Daniel Placek)

LKS Ślązak Bycina – KS Korona Bargłówka 3:1
(Sławomir Kaczmarczyk 2, Dawid Prądzyński – Marco Rapsiewicz)

KS Sośnica II Gliwice – MSPN Górnik Zabrze 4:1
(Marek Kołtko 2, Dawid Górski, Kamil Smaga – Jakub Kowalski)


  1. LKS Ślązak Bycina 9 25 32-10
  2. LKS Orzeł Paczyna 10 21 36-20
  3. KS Sośnica II Gliwice 9 16 29-15
  4. FC Kłodnica Gliwice 9 14 30-21
  5. MKS Concordia II Knurów 9 12 25-31
  6. LKS Leśnik Łącza 9 12 20-30
  7. KS Burza II Borowa Wieś 9 11 18-20
  8. LKS Naprzód Łubie 9 11 10-12
  9. KS Korona Bargłówka 9 9 25-24
  10. MSPN Górnik Zabrze 9 7 11-25
  11. LKS Tempo II Paniówki 9 6 9-37

14 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

12 bramek

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)       

10 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

9 bramek

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

8 bramek

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

7 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

6 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

5 bramek

4 bramki

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

3 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

2 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)