Seniorzy

XII KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

7/11/2018 08:35 Barbara Knebel

LKS Victoria Pilchowice – LKS Amator Rudziniec 3:0
(Mikołaj Ogaza 2, Rafał Bakowski)

LKS Start Kleszczów – LKS Pogoń Ziemięcice 2:1
(Rafał Makselon, Jakub Górski – Kamil Roesner)

KS Orły Bojszów – LKS Naprzód Świbie 2:2
(Paweł Pietruszewski, Mateusz Hluzow – Domik Sodel, Marcin Swoboda)

LKS 45 Bujaków – LKS Wilki II Wilcza 5:2
(Karol Sabik 2, Marcin Simlat, Nikolas Tomecki, Dominik Woźnica – Damian Bartos, Dawid Więckowski)

KS Drama Kamieniec – PKS Ruch II Kozłów 4:2 "
(Paweł Pigulla, Tomasz Wierzbicki, Marek Żelichowski 2 – Marcin Granda, Adrian Kionka)

GKS Walka Zabrze – UKS Quo Vadis Makoszowy 4:3
(Marcin Janocha, Piotr Petzelt, Marek Henel 2 – Mariusz Zawadzki, Mateusz Mrozek, Adrian Ditrich)

LKS Tempo Paniówki – KS Piast Pawłów 2:2
(Mateusz Woźnica, Oskar Jendrychowski – Artur Grabowski, Dominik Kazuch)


  1. LKS Tempo Paniówki 12 27 37-13
  2. GKS Walka Zabrze 12 25 27-15
  3. LKS Victoria Pilchowice 12 24 32-11
  4. LKS Start Kleszczów 12 19 34-26
  5. LKS Naprzód Świbie 12 19 27-20
  6. KS Drama Kamieniec 12 17 25-31
  7. LKS Wilki II Wilcza 12 16 22-25
  8. UKS Quo Vadis Makoszowy 11 15 29-31
  9. LKS Pogoń Ziemięcice 12 14 19-25
  10. KS Piast Pawłów 12 13 19-21
  11. LKS 45 Bujaków 12 11 27-38
  12. LKS Amator Rudziniec 12 10 17-39
  13. KS Orły Bojszów 11 9 18-23
  14. PKS Ruch II Kozłów 12 9 21-36

12 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

11 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

10 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

7 bramek

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

6 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

5 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

4 bramki

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

3 bramki

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

1 bramka

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)