Seniorzy

XI KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

8/11/2018 05:24 Barbara Knebel

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Tempo II Paniówki 4:1
(Daniel Pupek, Daniel Placek, Karol Niemira 2 – Karol Galański)

KS Korona Bargłówka – LKS Naprzód  Łubie 5:1
(Michał Aksamitowski, Krzysztof Gorywoda, Michał Fudali, Paweł Mendzik, Marco Rapsiewicz – Patryk Mila)

FC Kłodnica Gliwice – MKS Concordia II Knurów 1:3
(Daniel Cygan – Michał Nowosielski, Patryk Orylski, Mateusz Malinowski)

LKS Leśnik Łącza – MSPN Górnik Zabrze 3:3
(Grzegorz Lasak, Przemysław Błaszków, Tomasz Sobotta – Mariusz Chabierski, Mateusz Machulik, Dawid Boni)

KS Sośnica II Gliwice – LKS Ślązak Bycina 2:2
(Jędrzej Jasiński, Tomasz Szczurek – Dawid Prądzyński, Kamil Kucharski)


  1. LKS Ślązak Bycina 10 26 34-12
  2. LKS Orzeł Paczyna 10 21 36-20
  3. KS Sośnica II Gliwice 10 17 31-17
  4. MKS Concordia II Knurów 10 15 28-32
  5. FC Kłodnica Gliwice 10 14 31-24
  6. KS Burza II Borowa Wieś 10 14 22-21
  7. LKS Leśnik Łącza 10 13 23-33
  8. KS Korona Bargłówka 10 12 30-25
  9. LKS Naprzód Łubie 10 11 11-17
  10. MSPN Górnik Zabrze 10 8 14-28
  11. LKS Tempo II Paniówki 10 6 10-41

15 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

12 bramek

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

10 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

8 bramek

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

7 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

6 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

5 bramek

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

4 bramki

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

3 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

2 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)