Seniorzy

XVII KOLEJKA – 17-18 listopada 2018 r.

20/11/2018 17:54 Barbara Knebel

KS Burza Borowa Wieś – LKS Młodość Rudno 1:5
(Paweł Skowiera – Kewin Zaczkowski, Sebastian Prochota, Mirosław Nowak)

KS Zamkowiec Toszek – ŁTS Łabędy 0:0

KS Carbo Gliwice – PKS Ruch Kozłów 3:2
(Dawid Rzążewski, Marek Chojnacki, Tomasz Treffon – Bartłomiej Barton, Dawid Golasiński)

MKS Zaborze – MKS Concordia Knurów 3:1
(Bolesław Pawlas, Grzegorz Michalski – samobójcza Mateusz Kwoska, Marek Gola)

LKS Naprzód Żernica – LKS Orzeł Stanica 2:0
(Łukasz Balon, Kamil Maj)

LKS Gwiazda Chudów – LKS Zryw Radonia 0:1
(Tomasz Kaczmarek)

LKS Sokół Łany Wielkie – SKS Gwarek Zabrze 1:2
(Łukasz Czaja – Dawid Piwko 2)

KS Społem Zabrze – KS Start Sierakowice 1:6
(samobójcza Adrian Modelski, Seweryn Stojak – Łukasz Janczarek 2, Łukasz Urbańczyk 2, Sebastian Marcinek)


  1. MKS Concordia Knurów 16 37 49-14
  2. ŁTS Łabędy 16 37 47-13
  3. LKS Gwiazda Chudów 16 31 37-23
  4. LKS Młodość Rudno 16 28 32-30
  5. LKS Naprzód Żernica 16 27 28-25
  6. KS Burza Borowa Wieś 16 27 36-35
  7. SKS Gwarek Zabrze 16 27 29-17
  8. LKS Olimpia Pławniowice 16 26 26-25
  9. KS Start Sierakowice 16 25 38-30
  10. LKS Zryw Radonia 16 22 32-27
  11. KS Zamkowiec Toszek 16 21 24-30
  12. PKS Ruch Kozłów 16 21 37-33
  13. MKS Zaborze 16 19 28-32
  14. LKS Sokół Łany Wielkie 16 18 27-37
  15. LKS Orzeł Stanica 16 12 25-51
  16. KS Carbo Gliwice 16 11 21-51
  17. KS Społem Zabrze 16 4 17-60

19 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

14 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

13 bramek

10 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

7 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

5 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

4 bramki

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

2 bramki

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niebrzydowski Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)