Seniorzy

Rusza kolejna edycja "Zamów Sparing"

3/12/2018 00:56 Barbara Knebel

Terminy zawodów:

ustalone z P. Basia Knebel zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej Śl. ZPN Podokręg Zabrze w newsie „Zamów Sparing”

Miejsce zawodów: boisko MKSu Zaborze Zabrze ul. Wyciska 6

Osoba kontaktowa:

Barbara Knebel – TYLKO POPRZEZ email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwota: 320zł


  STYCZEŃ GODZINA      
sobota 19 15:30-17:00  KS Start Sierakowice - LKS Wilki II Wilcza 
    17:00-18:30   -  
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30   -  
           
niedziela 20 14:00-15:30   -   
    15:30-17:00   -  
    17:00-18:30   -  
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30   -  
           
wtorek 22 20:00-21:30   -  
           
czwartek 24 20:00-21:30   -  
           
sobota 26 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 LKS Przyszłość Ciochowice -  KS 94 Rachowice
    18:30-20:00 PKS Ruch Kozłów  - KS Orły Bojszów 
    20:00-21:30   -  
           
niedziela 27 14:00-15:30   -  
    15:30-17:00   -  
    17:00-18:30    -  
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30   -  
           
wtorek 29 20:00-21:30  LKS Orzeł Mokre -  MKS Śląsk Świętochłowice
           
czwartek 31 20:00-21:30   -  
           
  LUTY GODZINA      
sobota 2 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy 
    18:30-20:00 LKS Przyszłość Ciochowice -  LKS Gwiazda Chudów
    20:00-21:30 PKS Ruch Kozłów  -  MRKS Czarni Pyskowice
           
niedziela 3 14:00-15:30  LKS Olimpia Pławniowice -  LKS Unia Świerklaniec
    15:30-17:00  LKS Naprzód Świbie - Iskra Połomia 
    17:00-18:30    -  
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30 KS Sośnica II Gliwice  -  
           
wtorek 5 20:00-21:30   -  
           
czwartek 7 20:00-21:30   -  
           
sobota 9 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice -  MRKS Czarni Pyskowice
    18:30-20:00 LKS Przyszłość Ciochowice -  ŁTS Łabędy
    20:00-21:30      
           
niedziela 10 14:00-15:30 LKS Olimpia Pławniowice  -  TS Iskra Lasowice
    15:30-17:00  Iskra Połomia - PKS Ruch Kozłów 
    17:00-18:30   - KS Sośnica Gliwice
    18:30-20:00 LKS Naprzód Świbie   -  
    20:00-21:30   -  
           
wtorek 12 20:00-21:30   -  
           
czwartek 14 20:00-21:30 KS Sośnica Gliwice -  
           
sobota 16 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice - LKS Przyszłość Ciochowice
    18:30-20:00 LKS Naprzód Świbie  - LKS Orzeł Paczyna 
    20:00-21:30  PKS Ruch Kozłów -  
           
niedziela 17 14:00-15:30 LKS Olimpia Pławniowice  - LKS Młodość Rudno 
    15:30-17:00  LKS Start Kleszczów - KS Sośnica II Gliwice 
    17:00-18:30 Iskra Połomia  - LKS Naprzód Żernica 
    18:30-20:00  KS Orły Bojszów - LKS Ślązak Bycina 
    20:00-21:30    -  
           
wtorek 19 20:00-21:30   -  
           
czwartek 21 20:00-21:30 LKS Gwiazda Chudów  - LKS Jedność 32 Przyszowice 
           
sobota 23 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice - PKS Ruch Kozłów 
    18:30-20:00 LKS Przyszłość Ciochowice -  LZS Stary Ujazd
    20:00-21:30   -  
           
niedziela 24 14:00-15:30  LKS Olimpia Pławniowice - LZS Kotlarnia-Goszyce 
    15:30-17:00  LKS Start Kleszczów -  KS Zamkowiec Toszek
    17:00-18:30 Iskra Połomia  - LKS Orzeł Paczyna 
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30   -  
           
wtorek 26 20:00-21:30  LKS Start Sierakowice - Grunwald Ruda Śląska 
           
czwartek 28 20:00-21:30 KS Sośnica Gliwice -  
           
  MARZEC GODZINA      
sobota 2 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice - LKS Gwiazda Chudów
    18:30-20:00 LKS Przyszłość Ciochowice -  MRKS Czarni Pyskowice
    20:00-21:30 PKS Ruch Kozłów  -  
           
niedziela 3 14:00-15:30  LKS Pogoń Ziemięcice -  
    15:30-17:00  LKS Start Kleszczów -  LKS Olimpia Pławniowice
    17:00-18:30    
    18:30-20:00   -  
    20:00-21:30   -  
           
wtorek 5 20:00-21:30   -  
           
czwartek 7 20:00-21:30 MRKS Czarni Pyskowice  - LKS Jedność 32 Przyszowice 
           
sobota 9 15:30-17:00 LKS Orzeł Mokre -  
    17:00-18:30 KS Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śl. 
    18:30-20:00 LKS Przyszłość Ciochowice  - KS Sokół Łany Wielkie
    20:00-21:30  PKS Ruch Kozłów -  
           
niedziela 10 14:00-15:30 LKS Olimpia Pławniowice  -  LKS Orzeł Paczyna
    15:30-17:00  LKS Gwiazda Chudów - LKS Tempo Paniówki 
    17:00-18:30  LKS Naprzód Świbie  -  LKS Pogoń Ziemięcice
    18:30-20:00  LKS Start Kleszczów - KS Orły Bojszów 
    20:00-21:30 KS Sośnica II Gliwice  -