Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Podokręg Zabrze (ŚlZPN) - XIX KOLEJKA – 23/24 marca 2019r.
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9386

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9394

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9399

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9405

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9415

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9418

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9438

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9443

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9464

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9471

Seniorzy

XIX KOLEJKA – 23/24 marca 2019r.

25/03/2019 23:12 Barbara Knebel

MKS Concordia Knurów – KS Carbo Gliwice 4:1
(Grzegorz Suchanek, Patryk Nalepa, Grzegorz Krusiński, Grzegorz Górka – Zbigniew Sodel)

SKS Gwarek Zabrze – KS Zamkowiec Toszek 0:1
(Tomasz Białek)

LKS Orzeł Stanica – LKS Gwiazda Chudów 0:3
(Jarosław Włodarz, Krzysztof Szala 2)

ŁTS Łabędy – KS Społem Zabrze 4:0
(Piotr Gogolok, Adam Bielec, Rafał Kucza, Dawid Majerowski)

PKS Ruch Kozłów – LKS Młodość Rudno 2:0
(Łukasz Borkowski – samobójcza Dawid Rakoczy)

KS Start Sierakowice – KS Burza Borowa Wieś 6:3
(Sebastian Marcinek, Jarosław Piewko 2, Marcin Wroński 2, Arkadiusz Nowak, samobójcza Łukasz Bieniek – Paweł Skowiera, Marcin Pietrz)

LKS Zryw Radonia – MKS Zaborze 1:2
(Michał Sałek, samobójcza Kladiusz Kałuża – Łukasz Twaruszka)

LKS Olimpia Pławniowice – LKS Sokół Łany Wielkie 1:2
(Marek Nandzik – Sebastian Pyrka, Mateusz Raczyński)


XVIII KOLEJKA –  16/17 marca 2018 r.

KS Burza Borowa Wieś – PKS Ruch Kozłów 2:1 (Tomasz Dobrzyński 2 – Szymon Sieja), KS Zamkowiec Toszek – LKS Zryw Radonia 2:4 (Jarosław Szadurski, Adrian Wochnik – Michał Sałek, Dariusz Kokoszka 3), KS Społem Zabrze – MKS Concordia Knurów 0:4 (Tomasz Ferdyan, Grzegorz Górka 2, Mateusz Malinowski), MKS Zaborze – ŁTS Łabędy mecz się nie odbył, LKS Naprzód Żernica – LKS Olimpia Pławniowice 1:1 (Jacek Kęsik – Piotr Świdurski), LKS Gwiazda Chudów – SKS Gwarek Zabrze 0:0, LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Orzeł Stanica 4:0 (Mateusz Lemieszko 2, Mateusz Raczyński 2), KS Carbo Gliwice – KS Start Sierakowice 0:4 (Jarosław Piewko 2, Łukasz Janczarek, Grzegorz Mikita)

  1. MKS Concordia Knurów 18 43 57-15
  2. ŁTS Łabędy 17 40 51-13
  3. LKS Gwiazda Chudów 18 35 40-23
  4. KS Start Sierakowice 18 31 48-33
  5. KS Burza Borowa Wieś 18 30 41-42
  6. LKS Naprzód Żernica 17 28 29-26
  7. SKS Gwarek Zabrze 18 28 29-18
  8. LKS Młodość Rudno 17 28 32-32
  9. LKS Olimpia Pławniowice 18 27 28-28
  10. LKS Zryw Radonia 18 25 37-31
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 18 24 33-38
  12. KS Zamkowiec Toszek 18 24 27-34
  13. PKS Ruch Kozłów 18 24 40-35
  14. MKS Zaborze 17 22 30-33
  15. LKS Orzeł Stanica 18 12 25-58
  16. KS Carbo Gliwice 18 11 23-59
  17. KS Społem Zabrze 18 4 17-68

22 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

14 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

11 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

8 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

7 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

5 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

4 bramki

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

2 bramki

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knuró1))

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niebrzydowski Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)