Seniorzy

XV KOLEJKA – 30-31 marca 2019 r.

1/04/2019 21:58 Barbara Knebel

LKS Start Kleszczów – LKS Wilki II Wilcza 5:0
(Rafał Szwed, Jakub Górski, Marek Drzyzga 2, Konrad Brzeziński)

KS Piast Pawłów – GKS Walka Zabrze 1:2
(Dawid Szeliga, samobójcza Jarosław Grygierek – Artur Osadnik)

LKS Victoria Pilchowice – PKS Ruch II Kozłów 3:4
(Daniel Witkowski, Mikołaj Ogaza 2 – Marcin Granda 3, Jakub Kasperek)

KS Orły Bojszów – KS Drama Kamieniec 1:3
(Eliasz Pelz – Rafał Zmitrowicz, Tomasz Wierzbicki, Paweł Pigulla)

LKS Amator Rudziniec – LKS Pogoń Ziemięcice 3:1
(Dawid Cuper, Mateusz Czaja, Łukasz Mętel – Filip Hoin)

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS 45 Bujaków 5:1
(Tomasz Bekier, Mariusz Zawadzki, Adrian Ditrich 2, Rafał Piecha – Tomasz Winczek)

LKS Tempo Paniówki – LKS Naprzód Świbie 3:0
(Mateusz Woźnica, Adam Pawlas 2)


  1. LKS Tempo Paniówki 15 36 52-16
  2. GKS Walka Zabrze 15 34 35-18
  3. LKS Victoria Pilchowice 15 30 42-16
  4. LKS Start Kleszczów 15 25 41-30
  5. KS Drama Kamieniec 15 23 33-36
  6. LKS Naprzód Świbie 15 22 36-26
  7. UKS Quo Vadis Makoszowy 15 21 41-43
  8. PKS Ruch II Kozłów 15 18 29-40
  9. LKS Wilki II Wilcza 15 16 24-38
  10. LKS Amator Rudziniec 15 16 25-48
  11. KS Piast Pawłów 15 16 21-25
  12. LKS Pogoń Ziemięcice 15 14 21-31
  13. KS Orły Bojszów 15 12 27-36
  14. LKS 45 Bujaków 15 11 28-52

14 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

13 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

10 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

9 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

8 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

7 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

6 bramek

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

4 bramki

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

 

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

Samobójcza

1 bramka

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)