Seniorzy

XXI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019r.

9/04/2019 19:53 Barbara Knebel

SKS Gwarek Zabrze – KS Społem Zabrze 1:3
(Dawid Piwko – Artur Łochunko, Arkadiusz Jarosz 2)

ŁTS Łabędy – KS Burza Borowa Wieś 5:0
(Sławomir Kantor 2, Adam Bielec 2, Artur Dobrzyński)

PKS Ruch Kozłów – KS Start Sierakowice 1:1
(Dawid Golasiński – Sebastian Marcinek)

MKS Concordia Knurów – LKS Młodość Rudno 2:5
(Grzegorz Górka 2 – Mirosław Nowak 2, Sebastian Prochota 3)

LKS Orzeł Stanica – MKS Zaborze 2:3
(Michał Waszak, Damian Kozdroń – Dawid Jaślan 3)

LKS Naprzód Żernica – LKS Gwiazda Chudów 3:3
(Łukasz Balon, Paweł Madej, Jacek Kęsik – Patrycjusz Botor, Krzysztof Szala, Łukasz Płonka)

LKS Zryw Radonia – KS Carbo Gliwice 1:1
(Mateusz Kokoszka – Adrian Bok)

LKS Olimpia Pławniowice – KS Zamkowiec Toszek 1:0
(Łukasz Gruszka)


  1. ŁTS Łabędy 20 49 63-14
  2. MKS Concordia Knurów 20 44 60-21
  3. LKS Gwiazda Chudów 20 39 47-26
  4. KS Start Sierakowice 20 35 53-36
  5. LKS Młodość Rudno 19 31 39-38
  6. KS Burza Borowa Wieś 20 31 42-48
  7. LKS Olimpia Pławniowice 20 30 29-32
  8. LKS Zryw Radonia 20 29 40-32
  9. LKS Naprzód Żernica 19 29 33-32
  10. SKS Gwarek Zabrze 20 29 30-21
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 19 27 36-39
  12. MKS Zaborze 20 26 33-38
  13. PKS Ruch Kozłów 19 25 41-36
  14. KS Zamkowiec Toszek 20 24 29-38
  15. LKS Orzeł Stanica  20 15 30-63
  16. KS Carbo Gliwice 20 12 24-64
  17. KS Społem Zabrze 20 7 20-71

25 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

17 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

15 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

13 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

12 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

11 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

10 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

7 bramek

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

5 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

4 bramki

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

2 bramki

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knuró18.)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niebrzydowski Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)