Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Podokręg Zabrze (ŚlZPN) - XVI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9386

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9394

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9399

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9405

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9415

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9418

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9438

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9443

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9464

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 9471

Seniorzy

XVI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

9/04/2019 21:26 Barbara Knebel

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Victoria Pilchowice 6:1
(Tomasz Bekier 2, Mariusz Zawadzki 2, Adrian Ditrich, Tomasz Waniek – Piotr Adaszyński)

LKS Naprzód Świbie – LKS Start Kleszczów 4:2
(Łukasz Rygol, Marcin Swoboda, Krzysztof Gryboś 2 – Piotr Dewucki, Aleksander Przybylski)

LKS Amator Rudziniec – KS Piast Pawłów 2:0
(Dawid Cuper, Mateusz Czaja)

PKS Ruch II Kozłów – LKS Tempo Paniówki 1:4
(samobójcza Daniel Bartoszek, Mateusz Woźnica 3, Bartłomiej Jóźwik)

KS Drama Kamieniec – LKS 45 Bujaków 2:1
(Rafał Zmitrowicz, Patryk Mosakowski – Dominik Woźnica)

GKS Walka Zabrze – KS Orły Bojszów 4:0
(Artur Osadnik, Piotr Petzelt, Rafał Jankowski, Kamil Warczachowski)

LKS Wilki II Wilcza – LKS Pogoń Ziemięcice 2:1
(Daniel Panek, Radosław Bujok – Krzysztof Łabiak)


  1. LKS Tempo Paniówki 16 39 56-17
  2. GKS Walka Zabrze 16 37 39-18
  3. LKS Victoria Pilchowice 16 30 43-22
  4. KS Drama Kamieniec 16 26 35-37
  5. LKS Start Kleszczów 16 25 43-34
  6. LKS Naprzód Świbie 16 25 40-28
  7. UKS Quo Vadis Makoszowy 16 24 47-44
  8. LKS Wilki II Wilcza 16 19 26-39
  9. LKS Amator Rudziniec 16 19 27-48
  10. PKS Ruch II Kozłów 16 18 30-44
  11. KS Piast Pawłów 16 16 21-27
  12. LKS Pogoń Ziemięcice 16 14 22-33
  13. KS Orły Bojszów 16 12 27-40
  14. LKS 45 Bujaków 16 11 29-54

17 bramek

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

15 bramek

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

14 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

13 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

11 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

10 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

9 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

8 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

7 bramek

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

6 bramek

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

4 bramki

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)