Seniorzy

XIII KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

9/04/2019 22:53 Barbara Knebel

LKS Tempo II Paniówki – KS Sośnica II Gliwice 0:4
(Mateusz Mijas, Mateusz Pala 2, Marek Kołtko),

MKS Concordia II Knurów – MSPN Górnik Zabrze 2:6
(Mateusz Malinowski, Miron Michniewski – Jakub Kowalski, Dominik Holewa, Jakub Konkel 3, Denis Młodzieniewski)

LKS Orzeł Paczyna – KS Korona Bargłówka 6:1
(Marcin Kurylak 3, Daniel Cichocki 3 – Marco Rapsiewicz)

LKS Naprzód Łubie – LKS Leśnik Łącza 3:3
(Patryk Kaminiorz 2, Dawid Kępka – Dawid Kaczmarek, Kewin Cimerman 2)

LKS Ślązak Bycina – FC Kłodnica Gliwice 3:0
(Łukasz Bielecki, Sławomir Kaczmarczyk 2)


  1. LKS Ślązak Bycina 12 32 39-12
  2. LKS Orzeł Paczyna 12 27 46-23
  3. KS Sośnica II Gliwice 12 23 36-17
  4. FC Kłodnica Gliwice 12 17 35-27
  5. MKS Concordia II Knurów 11 15 30-38
  6. KS Burza II Borowa Wieś 11 14 24-25
  7. LKS Leśnik Łącza 12 14 26-38
  8. KS Korona Bargłówka 12 13 33-33
  9. LKS Naprzód Łubie 12 12 14-21
  10. MSPN Górnik Zabrze 12 11 20-34
  11. LKS Tempo II Paniówki 12 7 12-47

17 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

13 bramek

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

10 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

9 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

8 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

7 bramek

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

6 bramek

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

5 bramek

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

4 bramki

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

3 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

2 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Mainwald Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (MSPN Górnik Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)