Seniorzy

XXIII KOLEJKA – 20 kwietnia 2019r.

23/04/2019 10:24 Barbara Knebel

 ŁTS Łabędy – PKS Ruch Kozłów 5:1
(Damian Pająk, Krzysztof Dłubała, Sławomir Kantor, Rafał Adamczyk 2 – Marcin Szubert)

SKS Gwarek Zabrze – KS Burza Borowa Wieś 0:0

LKS Naprzód Żernica – MKS Zaborze 2:0
(Paweł Madej, Krzysztof Balon)

LKS Orzeł Stanica – KS Carbo Gliwice 1:2
(samobójcza Wojciech Olejniczak, Michał Cygnarowski, Adrian Bok)

LKS Zryw Radonia – LKS Młodość Rudno 1:0
(Tomasz Kaczmarek)

LKS Olimpia Pławniowice – KS Społem Zabrze 2:0
(Marek Nandzik, Łukasz Gruszka)

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Zamkowiec Toszek 6:3
(samobójcza Dawid Giel, Damian Rogon, Mateusz Raczyński, Sebastian Pyrka 2, Mateusz Lemieszko 2 – Damian Witecki, Dawid Gnielka)

MKS Concordia Knurów – KS Start Sierakowice 1:1
(Grzegorz Górka – Mariusz Sikora)


  1. ŁTS Łabędy 22 53 71-18
  2. MKS Concordia Knurów 22 48 64-23
  3. LKS Gwiazda Chudów 21 42 54-26
  4. LKS Olimpia Pławniowice 22 36 34-32
  5. KS Start Sierakowice 21 36 54-37
  6. LKS Naprzód Żernica 21 35 41-33
  7. KS Burza Borowa Wieś 22 35 45-49
  8. LKS Zryw Radonia 22 32 42-35
  9. LKS Młodość Rudno 21 32 42-42
  10. SKS Gwarek Zabrze 21 30 30-21
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 21 30 42-49
  12. MKS Zaborze 22 26 33-43
  13. PKS Ruch Kozłów 21 25 43-44
  14. KS Zamkowiec Toszek 22 24 33-50
  15. LKS Orzeł Stanica 22 18 34-67
  16. KS Carbo Gliwice 21 15 26-65
  17. KS Społem Zabrze 22 7 22-76

26 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

20 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

19 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

13 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

12 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

11 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

10 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

8 bramek

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

7 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

4 bramki

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

2 bramki

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Niebrzydowski Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knuró18.)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)