Seniorzy

XV KOLEJKA – 20 kwietnia 2019 r.

23/04/2019 20:34 Barbara Knebel

LKS Tempo II Paniówki – FC Kłodnica Gliwice 1:6
(Dariusz Goły – Tomasz Wiącek, Szymon Maiwald, Dawid Skiba 2, Daniel Cygan, Patryk Hawryłów)

XV Kolejka – 27/28 kwietnia 2019 r.

LKS Orzeł Paczyna – LKS Leśnik Łącza

KS Burza II Borowa Wieś – KS Sośnica II Gliwice

LKS Naprzód Łubie – MKS Concordia II Knurów

LKS Ślązak Bycina – MSPN Górnik Zabrze


  1. LKS Ślązak Bycina 13 32 39-16
  2. LKS Orzeł Paczyna 13 30 49-23
  3. KS Sośnica II Gliwice 13 23 36-20
  4. FC Kłodnica Gliwice 14 23 44-29
  5. MKS Concordia II Knurów 12 18 34-38
  6. KS Burza II Borowa Wieś 12 17 27-27
  7. LKS Leśnik Łącza 13 14 232-39
  8. KS Korona Bargłówka 13 13 35-36
  9. LKS Naprzód Łubie 13 12 15-24
  10. MSPN Górnik Zabrze 12 11 20-34
  11. LKS Tempo II Paniówki 14 7 14-59

18 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

13 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

10 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

9 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

8 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

7 bramek

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

6 bramek

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

5 bramek

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

4 bramki

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

3 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

2 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Maiwald Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Podgórski Radosław (LKS Leśnik Łącza)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Burda Kamil (LKS Naprzód Łubie)

Ceremuga Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Gurowiec Marek (LKS Orzeł Paczyna)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Jasiuwan Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (MSPN Górnik Zabrze)

Mrowiec Karol (KS Korona Bargłówka)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Solosz Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)