Seniorzy

XIX KOLEJKA – 27-28 kwietnia 2019 r.

29/04/2019 20:40 Barbara Knebel

LKS Victoria Pilchowice – LKS 45 Bujaków 3:5
(Przemysław Rostkowski 2, Cristian Cucu – Nikolas Tomecki, Dominik Woźnica, Tomasz Winczek, Marcin Simlat, Paweł Tomecki)

LKS Start Kleszczów – KS Drama Kamieniec 1:2
(Piotr Dewucki – Paweł Pigulla, Marcin Pigulla)

KS Piast Pawłów – PKS Ruch II Kozłów 4:2
(Michał Górski, Tomasz Bil, Maciej Przychodzki, Artur Grabowski – Mateusz Król, Łukasz Borkowski)

LKS Amator Rudziniec – LKS Naprzód Świbie 0:1
(Krzysztof Gryboś)

LKS Tempo Paniówki – KS Orły Bojszów 9:1
(Grzegorz Konopka, Bartłomiej Jóźwik 3, Mateusz Woźnica 2, Jan Pawlik 2 – samobójcza Mariusz Marcinek, Grzegorz Szuter)

LKS Pogoń Ziemięcice – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:4
(Mariusz Zawadzki, Adrian Ditrich, Tomasz Waniek, Adam Szczyrba)

LKS Wilki II Wilcza – GKS Walka Zabrze 1:1
(Kamil Brachaczek – Rafał Jankowski)


  1. LKS Tempo Paniówki 19 45 66-21
  2. GKS Walka Zabrze 19 42 45-21
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 19 33 55-44
  4. LKS Victoria Pilchowice 19 33 53-33
  5. KS Drama Kamieniec 19 32 40-41
  6. LKS Start Kleszczów 19 28 48-40
  7. LKS Naprzód Świbie 19 28 42-32
  8. LKS Wilki II Wilcza 19 23 31-44
  9. LKS Amator Rudziniec 19 22 29-53
  10. KS Piast Pawłów 19 22 29-32
  11. LKS Pogoń Ziemięcice 19 20 28-39
  12. PKS Ruch II Kozłów 19 18 36-56
  13. LKS 45 Bujaków 19 16 38-61
  14. KS Orły Bojszów 19 13 33-56

20 bramek

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

17 bramek

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

14 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

 

10 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

9 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

4 bramki

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)