Seniorzy

XXV KOLEJKA – 1 maja 2019r.

3/05/2019 06:59 Barbara Knebel

 ŁTS Łabędy – MKS Concordia Knurów 3:2
(Rafał Kucza, Damian Pająk, Sławomir Kantor – Marek Gola, Grzegorz Suchanek)

PKS Ruch Kozłów – SKS Gwarek Zabrze 1:3
(Marcin Szubert – Bartłomiej Pankowski, Michał Szwajnoch 2)

LKS Naprzód Żernica – KS Carbo Gliwice 7:0
(Łukasz Balon 3, Damian Kraska 2, Jacek Kęsik, Paweł Madej)

LKS Gwiazda Chudów – MKS Zaborze 1:1
(Patrycjusz Botor – Jakub Podyma)

LKS Orzeł Stanica – LKS Młodość Rudno 1:5
(Sebastian Brodziński – Oskar Zwiernik, Przemysław Jóźwiak, Mirosław Nowak, Kamil Zwiernik, Dominik Tatrynowicz)

LKS Zryw Radonia – KS Start Sierakowice 3:7
(Mateusz Musiałek, Michał Sałek, Karol Stasik – Mariusz Sikora 3, Michał Kołodziej, Jarosław Piewko, Grzegorz Mikita 2)

LKS Olimpia Pławniowice – KS Burza Borowa Wieś 0:0

Przełożony na 15.05.2019r. godz.17:30
KS Sokół Łany Wielkie – KS Społem Zabrze


  1. ŁTS Łabędy 24 57 77-23
  2. MKS Concordia Knurów 23 48 66-26
  3. LKS Gwiazda Chudów 23 44 56-28
  4. LKS Naprzód Żernica 23 41 49-33
  5. LKS Olimpia Pławniowice 24 40 39-33
  6. KS Start Sierakowice 23 40 64-43
  7. KS Burza Borowa Wieś 24 39 49-51
  8. LKS Młodość Rudno 23 38 48-43
  9. LKS Zryw Radonia 24 33 47-44
  10. SKS Gwarek Zabrze 23 33 33-23
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 22 33 45-50
  12. MKS Zaborze 24 27 35-47
  13. PKS Ruch Kozłów 23 26 46-49
  14. KS Zamkowiec Toszek 23 25 34-51
  15. LKS Orzeł Stanica 24 18 37-76
  16. KS Carbo Gliwice 23 15 27-77
  17. KS Społem Zabrze 23 7 22-77

26 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

22 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

21 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

15 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

13 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

12 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

11 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

10 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

9 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

8 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

7 bramek

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

4 bramki

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

2 bramki

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niebrzydowski Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knuró18.)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)