Seniorzy

18/06/2019 14:51

XXXIV KOLEJKA – 15-16 czerwca 2019r.

SKS Gwarek Zabrze – LKS Sokół Łany Wielki 6:0 (Szymon Bartosik 2, Tomasz Kasprzak, Karol Szulc, Dawid Czekaj 2) LKS Orzeł Stanica – LKS Naprzód Żernica 3:4 (Dawid Jedziniak 2, Adrian Jędrasik – Paweł Madej, Łukasz Balon, Michał Zieliński 2) LKS Zryw Radonia – LKS Gwiazda Chudów 0:1 (Patrycjusz Botor) MKS Concordia Knurów – MKS Zaborze 2:0 (Grzegorz Górka 2) PKS Ruch Kozłów – KS Carbo Gliwice 6:2 (Bartłomiej Barton, Łukasz Borkowski, Adam Pietrek 3 – samobójcza Damian Jędrasik, Marek Adamczyk, Grzegorz Nowak) ŁTS Łabędy – KS Zamkowiec Toszek 6:0 (Sławomir Kantor 2, Jan Goryczka, Dawid Majerowski, Marcin Kafanke – samobójcza Piotr Rękorajski) KS Start Sierakowice – KS Społem Zabrze 10:3 (Piotr Różowski, Michał Kołodziej 2, Jarosław Piewko 5, Łukasz Janczarek, Arkadiusz Nowak – Kamil Łysiak, Daniel Marzec, Arkadiusz Jarosz) LKS Młodość Rudno – KS Burza Borowa Wieś 3:5 (Kamil Zwiernik, Sebastian Prochota, Mirosław Nowak – Paweł Skowiera 3, Marek Jonczyk, Patryk Kucharz)
17/06/2019 17:26

XXVI KOLEJKA – 15-16 czerwca 2019 r.

KS Drama Kamieniec – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:1 (Tomasz Waniek) LKS Tempo Paniówki – LKS Amator Rudziniec 6:1 (Oskar Jendrychowski 3, Paweł Brosz, Adam Pawlas, Mateusz Woźnica, samobójcza Mateusz Woźnica) LKS Start Kleszczów – KS Piast Pawłów 2:0 (Marek Drzyzga 2) KS Orły Bojszów – PKS Ruch II Kozłów 0:5 (Jakub Kasperek, Szymon Sieja, Marcin Granda 2, Sebastian Chlebik) LKS 45 Bujaków – LKS Naprzód Świbie 3:4 (Paweł Tomecki, Karol Sabik 2 – Krzysztof Gryboś 4) LKS Victoria Pilchowice – LKS Wilki II Wilcza 7:3 (Mikołaj Ogaza 5, Piotr Adaszyński, Mariusz Józefowicz – Radosław Bujok, Damian Mnochy, Dawid Więckowski) GKS Walka Zabrze – LKS Pogoń Ziemięcice 11:0 (Michał Hutka 2, Marcin Janocha, Piotr Petzelt, Łukasz Krystaszek, Michał Hibner 2, Przemysław Nowak, Grzegorz Bilski, Marcin Letkiewicz, Rafał Jankowski)
16/06/2019 22:16

XXII Kolejka – 15-16 czerwca 2019 r.

MKS Concordia II Knurów – FC Kłodnica Gliwice 0:6 (Maciej Marchlewski, Marek Składaniec, Daniel Cygan, Daniel Sromek 3) LKS Ślązak Bycina – KS Sośnica II Gliwice 4:3 (Łukasz Bielecki, Kamil Materla – samobójcza Gabreil Ciechański 2, Dawid Górski, Bartosz Górski, Mateusz Pala) LKS Tempo II Paniówki – KS Burza II Borowa Wieś 5:3 (Dawid Gaweł, Bartłomiej Jóźwik 2, Marek Świątek, Dariusz Goły – Mateusz Krawczyk, Jakub Solosz, Denis Kinder) MSPN Górnik Zabrze – LKS Leśnik Łącza 7:1 (Grzegorz Galusek, Dawid Boni 2, Dawid Makselon, Dawid Majewski 2 – samobójcza Szymon Franz, Łukasz Ochab) LKS Naprzód Łubie – KS Korona Bargłówka 1:2 (Dawid Kępka – Marco Rapsiewicz, Michał Aksamitowski)
16/06/2019 15:07

ŁTS-owi gratulujemy awansu do Klasy Okręgowej

Ostatni mecz sezonu w Majer A Klasie był dla ŁTS-u Łabędy formalnością, bowiem już wcześniej zespół z gliwickiej dzielnicy zapewnił sobie 1. miejsce w tej klasie rozgrywkowej. To z kolei oznacza awans do Klasy Okręgowej. 
15/06/2019 08:12

XXXIII KOLEJKA – 11-12 czerwca 2019r.

LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Zryw Radonia 2:1 (Wojciech Słapiński, Tomasz Matuszek – Michał Sałek) KS Zamkowiec Toszek – MKS Concordia Knurów 0:4 (Grzegorz Górka 3, Patryk Nalepa) KS Społem Zabrze – PKS Ruch Kozłów 0:2 (Łukasz Borkowski, Paweł Zajączkowski) MKS Zaborze – KS Start Sierakowice 0:1 (Łukasz Janczarek) KS Carbo Gliwice – LKS Młodość Rudno 3:5 (Zbigniew Sodel, Jakub Stryjek, Jarosław Ludera – Sebastian Prochota 2, Mirosław Nowak 3) LKS Gwiazda Chudów – ŁTS Łabędy 2:1 (Patrycjusz Botor, Mateusz Adamczyk – Sławomir Kantor) LKS Olimpia Pławniowice – LKS Orzeł Stanica 3:1 (Marek Nandzik 2, Łukasz Wróbel – Dawid Jedziniak) LKS Naprzód Żernica – SKS Gwarek Zabrze 5:1 (Jacek Kęsik, Michał Zieliński, Łukasz Balon 2, Paweł Madej – Kamil Gałęziok)
12/06/2019 22:39

Koniec pucharowej przygody

Zakończyła się pucharowa przygoda zdobywcy Jatta Pucharu Polski. Górnik II Zabrze dotarł do finału na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w którym uległ Rekordowi Bielsko-Biała 1:7.