Seniorzy

11/06/2019 08:02

XXI Kolejka – 8-9 czerwca 2019 r.

LKS Leśnik Łącza – MKS Concordia II Knurów 2:12 (Dawid Kaczmarek 2, samobójcza Piotr Marondel – Daniel Ceremuga 2, Daniel Antonowicz, Patryk Hałas, Rafał Bogusz, Adam Momot 4, Michał Nowosielski 2) LKS Orzeł Paczyna – LKS Tempo II Paniówki 6:0 (Robert Kościelny, Łukasz Kozik, Marek Gurowiec, Tomasz Wolny 3) KS Korona Bargłówka – LKS Ślązak Bycina 2:4 (Patryk Kionka, Marco Rapsiewicz – Tadeusz Sztorc, Marek Skoczylas, Sławomir Kaczmarczyk, Kamil Kucharski) KS Burza II Borowa Wieś – LKS Naprzód Łubie 0:1 (Mariusz Dziambor) MSPN Górnik Zabrze – KS Sośnica II Gliwice 5:2 (Mariusz Chabierski, Dawid Boni 2, Grzegorz Galusek 2 – Gabreil Ciechański, Dawid Górski)
11/06/2019 07:07

XXV KOLEJKA – 8-9 czerwca 2019 r.

LKS Amator Rudziniec – LKS Victoria Pilchowice 1:2 (Mateusz Czaja – Mikołaj Ogaza, Daniel Witkowski) UKS Quo Vadis Makoszowy – GKS Walka Zabrze 3:0 (Tomasz Waniek, Mariusz Zawadzki 2) KS Piast Pawłów – LKS Tempo Paniówki 3:0 (Szymon Bendkowski, Mateusz Rogulski, Maciej Przychodzki) PKS Ruch II Kozłów – KS Drama Kamieniec 6:1 (Jakub Borkowski, Łukasz Borkowski 3, Marcin Granda 2 – Przemysław Orzeszek) LKS Naprzód Świbie – KS Orły Bojszów 4:0 (Krzysztof Gryboś, Jacek Mikołaj Jendrysik, Andrzej Zienć 2) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Start Kleszczów 4:4(Damian Wróbel 2, Paweł Łabiak 2 – Rafał Makselon, Aleksander Przybylski, Rafał Szwed, Mark Drzyzga) LKS Wilki II Wilcza – LKS 45 Bujaków 2:9 (Patryk Bogdański, Damian Mnochy – Nikolas Tomecki 2, Karol Sabik 4, Simon Vigouroux 3)
11/06/2019 00:22

XXXII KOLEJKA – 8-9 czerwca 2019r.

SKS Gwarek Zabrze – LKS Olimpia Pławniowice 1:1 (Kamil Gałęziok – Łukasz Gruszka) PKS Ruch Kozłów – MKS Zaborze 0:3 (Dawid Jaślan, Rafał Mosgalik, Oskar Skrzyniarz) ŁTS Łabędy – LKS Sokół Łany Wielkie 4:4 (Piotr Sigmundzik, Łukasz Magiera, Sławomir Kantor 2 – Tomasz Matuszek, Mateusz Raczyński 2, Wojciech Słapiński) KS Start Sierakowice – KS Zamkowiec Toszek 1:9 (Arkadiusz Nowak – Paweł Konopiński, Jarosław Szadurski 2, Szymon Szafraniec, Damian Witecki 5) MKS Concordia Knurów – LKS Gwiazda Chudów 2:1 (Grzegorz Suchanek, Grzegorz Górka – Mariusz Mikusz) LKS Zryw Radonia – LKS Naprzód Żernica 0:0 LKS Młodość Rudno – KS Społem Zabrze 2:5 (Mirosław Nowak, Przemysław Jóźwiak, samobójcza Krzysztof Rygol – Artur Łochunko, Kamil Łysiak, Adrian Modelski 2) KS Burza Borowa Wieś – KS Carbo Gliwice nie odbył się
5/06/2019 21:27

Finał dla zdobywcy Jatta Pucharu Polski  

Rekord Bielsko-Biała i Górnik II Zabrze - te drużyny wystąpią w finale Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
4/06/2019 23:24

XX Kolejka – 1-2 czerwca 2019 r.

LKS Ślązak Bycina – KS Burza II Borowa Wieś 4:1 (Tomasz Kucharski, Sławomir Kaczmarczyk, Daniel Adamski 2 – Daniel Placek) MKS Concordia II Knurów – KS Sośnica II Gliwice 6:2 (Adam Zawadzki, Daniel Ceremuga, Adam Momot, Krzysztof Górka, Michał Nowosielski 2 – Mateusz Pala 2) MSPN Górnik Zabrze – KS Korona Bargłówka 4:0 (Jakub Konkel 2, Dawid Boni – samobójcza Dawid Przybilla) FC Kłodnica Gliwice – LKS Leśnik Łącza 6:1 (Adrian Ambicki, Patryk Hawryłów 2, Daniel Sromek 3 – Kewin Cimerman) LKS Naprzód Łubie – LKS Orzeł Paczyna 3:1 (Dawid Kępka, Mariusz Dziambor, Kamil Burda – Tomasz Wolny)
4/06/2019 22:59

XXIV KOLEJKA – 1-2 czerwca 2019 r.

KS Orły Bojszów – LKS Wilki II Wilcza 4:1 (Waldemar Gruca 2, Eliasz Pelz, Marcin Bednorz – Radosław Bujok) UKS Quo Vadis Makoszowy – PKS Ruch II Kozłów 6:2 (Mariusz Zawadzki, Tomasz Bekier, Tomasz Waniek, Mateusz Mrozek 2, Adam Szczyrba – Marcin Granda, Roman Kubik) KS Drama Kamieniec – LKS Naprzód Świbie 4:3 (Paweł Pigulla 2, Marek Król, Marian Marcinkiewicz – Łukasz Rygol 2, Krzysztof Gryboś) LKS 45 Bujaków – LKS Amator Rudziniec 2:3 (Dominik Woźnica, Karol Sabik – Mateusz Czaja, Marcin Rembelski 2) LKS Victoria Pilchowice – KS Piast Pawłów 2:3(samobójcza Paweł Polak, Mikołaj Ogaza, Cristian Cucu – Artur Grabowski 2) LKS Tempo Paniówki – LKS Pogoń Ziemięcice 4:2 (samobójcza Grzegorz Konopka, Kacper Brosz, Oskar Jendrychowski, Adam Pawlas, Mateusz Woźnica – Damian Wróbel) GKS Walka Zabrze – LKS Start Kleszczów 1:0 (Rafał Jankowski)