Seniorzy

23/10/2018 21:20

XIII KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Start Sierakowice 1:3 (Mateusz Raczyński – Sebastian Marcinek, Jarosław Piewko, Łukasz Urbańczyk) LKS Naprzód Żernica – MKS Concordia Knurów 1:2 (Kamil Maj – Grzegorz Suchanek, Grzegorz Górka) LKS Gwiazda Chudów – PKS Ruch Kozłów 3:2 (samobójcza Łukasz Górczyk, Piotr Kołodziej, Jarosław Włodarz, Robert Botor – Jakub Borkowski) KS Zamkowiec Toszek – LKS Młodość Rudno 1:3 (Damian Witecki – Dawid Rakoczy, Mirosław Nowak 2) MKS Zaborze – KS Burza Borowa Wieś 2:2 (Dariusz Banduch, Michał Grzeżółkowski – Karol Niemira 2) KS Społem Zabrze – KS Carbo Gliwice 0:0 LKS Orzeł Stanica – LKS Zryw Radonia 2:2 (samobójcza Adrian Zakrzewski, Dawid Jedziniak, Tomasz Kur – Mateusz Kałuża) LKS Olimpia Pławniowice – ŁTS Łabędy 1:5 (samobójcza Rafał Samol, Jarosław Niedźwiedź – Sławomir Kantor 2, Mariusz Kwaśniok, Rafał Kucza)
16/10/2018 21:34

VIII KOLEJKA – 13-14 października 2018 r.

MKS Concordia II Knurów – KS Korona Bargłówka 2:4 (samobójcza Adam Zawadzki, Michał Nowosielski, Bartosz Pietras – Marco Rapsiewicz, Michał Aksamitowski, Michał Fudali) FC Kłodnica Gliwice – KS Sośnica II Gliwice 3:3 (Dawid Skiba, Daniel Sromek, Patryk Hawryłów – Marcin Kiełpiński, Tomasz Piecuch, Dmytro Hawryliuk) LKS Naprzód Łubie – LKS Tempo II Paniówki 3:1 (Patryk Mila, Denis Krok, Jeremiasz Krzyżyk – Tomasz Matula) MSPN Górnik Zabrze – KS Burza II Borowa Wieś 2:0 (Kacper Paciorek, Jakub Konkel) LKS Ślązak Bycina – LKS Orzeł Paczyna 4:1 (Damian Wolany, Tomasz Piontek, Sławomir Kaczmarczyk, Dawid Prądzyński – Tomasz Wolny)
16/10/2018 21:09

IX KOLEJKA – 13-14 października 2018 r.

LKS Naprzód Świbie – PKS Ruch II Kozłów 4:1 (Marcin Swoboda, Łukasz Rygol, Andrzej Zienć 2 – Jacek Różacki) LKS Start Kleszczów – LKS Victoria Pilchowice 0:4 (Paweł Polak, Paweł Sawicki, Piotr Adaszyński, Daniel Witkowski), KS Piast Pawłów – KS Orły Bojszów 2:1 (Bogdan Turek, Dawid Szeliga – Mateusz Hluzow) LKS Amator Rudziniec – KS Drama Kamieniec 0:3 (Przemysław Orzeszek, Marek Żelichowski, Alan Błonka) LKS Wilki II Wilcza – UKS Quo Vadis Makoszowy 4:2 (Damian Mnochy 2, Dawid Więckowski 2 - Mariusz Zawadzki 2) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS 45 Bujaków 2:1 (Damian Wróbel, Mariusz Szumacher – Tomasz Winczek) LKS Tempo Paniówki – GKS Walka Zabrze 3:1 (Oskar Jendrychowski, Grzegorz Konopka, Paweł Brosz – Marek Henel)
16/10/2018 20:39

XII KOLEJKA – 13-14 października 2018 r.

KS Start Sierakowice – LKS Naprzód Żernica 3:2 (Michał Kołodziej 2, Łukasz Urbańczyk – Łukasz Balon 2) ŁTS Łabędy – LKS Orzeł Stanica 8:0 (Rafał Adamczyk 2, Sławomir Kantor 3, Adam Bielec, Rafał Kucza 2) PKS Ruch Kozłów – LKS Sokół Łany Wielkie 1:2 (Marcin Folwaczny – Sergiusz Pasecki, Mateusz Raczyński) KS Carbo Gliwice – MKS Zaborze 0:5 (Jakub Podyma 2, Rafał Jakubek, Paweł Spendel, Grzegorz Borek) KS Burza Borowa Wieś – KS Zamkowiec Toszek 5:3 (Patryk Kucharz 2, Mariusz Schymczyk 3 – Jarosław Szadurski 2, Dawid Gnielka) MKS Concordia Knurów – LKS Olimpia Pławniowice 0:0 LKS Młodość Rudno – LKS Gwiazda Chudów 1:3 (Sebastian Prochota – Piotr Kołodziej, Mateusz Adamczyk 2) LKS Zryw Radonia – SKS Gwarek Zabrze 2:1 (Mateusz Kokoszka, Mateusz Musiałek – Dawid Piwko)
12/10/2018 16:39

VII KOLEJKA – 6-7 października 2018 r.

LKS Tempo II Paniówki – LKS Ślązak Bycina 1:6 (Karol Galański – Dawid Wołosz, Dawid Prądzyński, Damian Wolany 2, Sławomir Kaczmarczyk 2) KS Burza II Borowa Wieś – MKS Concordia II Knurów 5:2 (Karol Niemira, Daniel Pupek 2, Daniel Placek, Arkadiusz Adamczyk – Michał Nowosielski, Kacper Winiarczyk) KS Korona Bargłówka – FC Kłodnica Gliwice 4:6 (Marco Rapsiewicz 3, Paweł Mendzik – Szymon Sitowski, Dawid Skiba 2, Daniel Sromek, Patryk Hawryłów 2) LKS Orzeł Paczyna – MSPN Górnik Zabrze 1:2 (Adam Latak – Kacper Paciorek, Dominik Holewa) KS Sośnica II Gliwice – LKS Leśnik Łącza 1:2 (Adam Kureczko – Łukasz Ochab, Damian Hassa)
12/10/2018 16:38

VIII KOLEJKA – 6-7 października 2018 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Amator Rudziniec 3:1 (Mariusz Zawadzki Adrian Ditrich 2 – Paweł Szudrawy) KS Orły Bojszów – LKS Pogoń Ziemięcice 0:2 (Rafał Iwan, Filip Hoin) LKS 45 Bujaków – LKS Start Kleszczów 3:1 (Paweł Tomecki, Karol Sabik 2 – Marek Drzyzga) KS Drama Kamieniec – KS Piast Pawłów 4:2 (Marek Żelichowski, Patryk Mosakowski 2, Marcin Pigulla – Artur Grabowski 2) PKS Ruch II Kozłów – LKS Wilki II Wilcza 2:2 (Dawid Golasiński, Szymon Sieja – Radosław Bujok, Damian Mnochy) LKS Victoria Pilchowice – LKS Tempo Paniówki 0:1 (Adam Pawlas) GKS Walka Zabrze – LKS Naprzód Świbie 0:0