Seniorzy

12/10/2018 16:30

XI KOLEJKA – 6-7 października 2018 r.

SKS Gwarek Zabrze – ŁTS Łabędy 0:1 (Piotr Sigmundzik) MKS Zaborze – KS Społem 2:0 (Bartłomiej Jeziorski, Grzegorz Michalski) LKS Naprzód Żernica – PKS Ruch Kozłów 3:1 (Tomasz Kołaciński, Łukasz Balon 2 – Łukasz Borkowski) LKS Gwiazda Chudów – KS Burza Borowa Wieś 0:0 LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Młodość Rudno 0:2 (samobójcza Dawid Giel – Damian Pluta) KS Zamkowiec Toszek – KS Carbo Gliwice 1:3 (Marek Koloch – Michał Kuźnik, Tomasz Treffon, Szymon Maksym) LKS Olimpia Pławniowice – KS Start Sierakowice 1:0 (Marek Nandzik) LKS Orzeł Stanica – MKS Concordia Knurów 0:5 (Dawid Wiercioch, Grzegorz Górka, Marek Gola 2, Bartosz Pietras)
3/10/2018 21:31

Gwarek z Górnikiem w finale

Znamy finalistów Jatta Pucharu Polski. Wiosną przyszłego roku o trofeum zagrają Gwarek Ornontowice i Górnik II Zabrze. 
2/10/2018 18:14

Gratulacje dla Wilków II Wilcza

Przed kilkoma dniami odrobiliśmy zaległości związane z ubiegłym sezonem. Gościliśmy w LKS-ie Wilki Wilcza, a powodem wizyty w tym klubie był awans drugiego zespołu do Sushi Kushi B Klasy. Zespół za ten sukces otrzymał regulaminową nagrodę wraz z życzenia udanego bieżącego sezonu. 
2/10/2018 11:59

VI KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

FC Kłodnica Gliwice – KS Burza II Borowa Wieś 2:2 (Daniel Sromek, Patryk Hawryłów – Karol Niemira, Daniel Placek) LKS Leśnik Łącza – KS Korona Bargłówka 4:2 (Marcin Wąsiak, Patryk Złotoś, Kewin Cimerman 2 – Krzysztof Gorywoda, Michał Fudali) MKS Concordia II Knurów – LKS Orzeł Paczyna 3:5 (Mateusz Malinowski 2, Michał Nowosielski – Damian Meżykowski 2, Daniel Cichocki, Tomasz Wolny, Adam Latak) MSPN Górnik Zabrze – LKS Tempo II Paniówki 0:2 (Dawid Kaczmarczyk, Adam Pawlas) LKS Ślązak Bycina – LKS Naprzód Łubie 1:0 (Daniel Adamski)
2/10/2018 10:03

VII KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

LKS Amator Rudziniec – PKS Ruch II Kozłów 3:2 (Dawid Cuper, Mateusz Czaja, Tomasz Janik – Adrian Adamkiewicz 2) LKS Tempo Paniówki – LKS 45 Bujaków 5:3 (Bartłomiej Jóźwik, Mateusz Woźnica 3, Oskar Jendrychowski – Adam Wieczorek, Karol Sabik, Jakub Radowski) KS Piast Pawłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 1:3 (Artur Grabowski – Adrian Ditrich, Robert Skotarczak, Tomasz Waniek) LKS Victoria Pilchowice – GKS Walka Zabrze 2:2 (Piotr Adaszyński, Daniel Witkowski – Marcin Janocha, Grzegorz Bilski) LKS Pogoń Ziemięcice – KS Drama Kamieniec 2:1 (Szymon Kwieciszewski, Krzysztof Łabiak – Paweł Pigulla) LKS Start Kleszczów – KS Orły Bojszów 2:1 (Marek Drzyzga, Jakub Górski – Waldemar Gruca) LKS Wilki II Wilcza – LKS Naprzód Świbie 1:3 (Mateusz Panek – Artur Dudek 2, Andrzej Zienć)
1/10/2018 11:47

X KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

KS Carbo Gliwice – LKS Gwiazda Chudów 2:2 (Paweł Wolski, Adrian Podstawa – Krzysztof Szala, Łukasz Górczyk) ŁTS Łabędy – LKS Zryw Radonia 0:2 (Patryk Mazalik, Karol Stasik) KS Start Sierakowice – LKS Orzeł Stanica 3:0 (Michał Kołodziej, Jarosław Piewko, Grzegorz Wszołek) MKS Concordia Knurów – SKS Gwarek Zabrze 1:0(Grzegorz Górka) PKS Ruch Kozłów – LKS Olimpia Pławniowice 0:1 (Wojciech Słapiński) KS Burza Borowa Wieś – LKS Sokół Łany Wielkie 1:3 (Paweł Skowiera – Mateusz Raczyński, Sergiusz Pasecki 2) KS Społem Zabrze – KS Zamkowiec Toszek 0:1 (Sebastian Lachman) LKS Młodość Rudno – LKS Naprzód Żernica 3:4 (Mirosław Nowak 2, Mateusz Rewucki – Łukasz Balon 4)