Seniorzy

25/04/2019 21:24

Górnik poznał pucharowego rywala

W Śląskim Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par uczestniczących w rozgrywkach Pucharu Polski.
23/04/2019 20:34

XV KOLEJKA – 20 kwietnia 2019 r.

LKS Tempo II Paniówki – FC Kłodnica Gliwice 1:6 (Dariusz Goły – Tomasz Wiącek, Szymon Maiwald, Dawid Skiba 2, Daniel Cygan, Patryk Hawryłów) XV Kolejka – 27/28 kwietnia 2019 r. LKS Orzeł Paczyna – LKS Leśnik Łącza KS Burza II Borowa Wieś – KS Sośnica II Gliwice LKS Naprzód Łubie – MKS Concordia II Knurów LKS Ślązak Bycina – MSPN Górnik Zabrze
23/04/2019 10:36

AKTUALIZACJA - XVIII KOLEJKA – 20 kwietnia 2019 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Start Kleszczów 1:0 (Adrian Jędrzej) PKS Ruch II Kozłów – LKS Pogoń Ziemięcice 1:4 (Bartłomiej Pyka – Krzysztof Łabiak 2, Paweł Łabiak 2) LKS Naprzód Świbie – KS Piast Pawłów 0:2 (Łukasz Szeliga, Mateusz Rogulski) KS Orły Bojszów – LKS Victoria Pilchowice 3:5 (Grzegorz Sigmundczyk, Marek Moneta, Mateusz Hluzow – Przemysław Rostkowski, Paweł Sawicki 2, Piotr Adaszyński 2) LKS Wilki II Wilcza – LKS Amator Rudziniec 1:2 (Dawid Więckowski – Martin Matuszek 2) GKS Walka Zabrze – LKS 45 Bujaków 2:2 (Artur Osadnik, Rafał Jankowski – Karola Sabik, Dominik Woźnica) Przełożony na 23.04.2019r. KS Drama Kamieniec – LKS Tempo Paniówki 0:1 (Mateusz Woźnica)
23/04/2019 10:24

XXIII KOLEJKA – 20 kwietnia 2019r.

 ŁTS Łabędy – PKS Ruch Kozłów 5:1 (Damian Pająk, Krzysztof Dłubała, Sławomir Kantor, Rafał Adamczyk 2 – Marcin Szubert) SKS Gwarek Zabrze – KS Burza Borowa Wieś 0:0 LKS Naprzód Żernica – MKS Zaborze 2:0 (Paweł Madej, Krzysztof Balon) LKS Orzeł Stanica – KS Carbo Gliwice 1:2 (samobójcza Wojciech Olejniczak, Michał Cygnarowski, Adrian Bok) LKS Zryw Radonia – LKS Młodość Rudno 1:0 (Tomasz Kaczmarek) LKS Olimpia Pławniowice – KS Społem Zabrze 2:0 (Marek Nandzik, Łukasz Gruszka) LKS Sokół Łany Wielkie – KS Zamkowiec Toszek 6:3 (samobójcza Dawid Giel, Damian Rogon, Mateusz Raczyński, Sebastian Pyrka 2, Mateusz Lemieszko 2 – Damian Witecki, Dawid Gnielka) MKS Concordia Knurów – KS Start Sierakowice 1:1 (Grzegorz Górka – Mariusz Sikora)
15/04/2019 22:39

Zdjęcia z finału Jatta Pucharu Polski

Od finałowego meczu Jatta Pucharu Polski minęło już kilka dni, zatem przeżyjmy to raz jeszcze. 
15/04/2019 22:02

XIV KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019 r.

KS Korona Bargłówka – KS Burza II Borowa Wieś 2:3 (Karol Mrowiec, Marco Rapsiewicz – Daniel Jasiuwan, Karol Niemira, Jakub Solosz) MKS Concordia II Knurów – LKS Ślązak Bycina 4:0 (Patryk Orylski, Daniel Ceremuga, Adam Momot, Bartosz Kubacki) FC Kłodnica Gliwice – LKS Naprzód Łubie 3:1 (Patryk Hawryłów 2, Daniel Sromek – Kamil Burda) LKS Leśnik Łącza – LKS Tempo II Paniówki 6:1 (Kamil Fitas, Patyk Złotoś 2, Radosław Podgórski 2 – samobójcza Radosław Czaja, Dariusz Goły) KS Sośnica II Gliwice – LKS Orzeł Paczyna 0:3 (Marcin Kurylak 2, Marek Gurowiec)