Seniorzy

28/09/2018 17:15

IX KOLEJKA – 22-23 września 2018 r.

SKS Gwarek Zabrze – KS Start Sierakowice 3:0 (Karol Szulc, Rafał Kołoczek, Piotr Osiecki) LKS Naprzód Żernica – KS Burza Borowa Wieś 2:2 (Damian Kraska, Łukasz Balon – Adrian Trojanowski, Adam Bogdanowicz) LKS Gwiazda Chudów – KS Społem Zabrze 4:3 (Piotr Kołodziej 2, Jarosław Włodarz 2 – Marcin Zorychta, Daniel Marzec 2) KS Zamkowiec Toszek – MKS Zaborze 2:0 (Adrian Wochnik, Sebastian Misz) LKS Sokół Łany Wielkie – KS Carbo Gliwice 4:3 (Mateusz Raczyński, Denis Rogon, Patryk Misiński, Kamil Czieszowic, samobójcza Sebastian Gerst – Paweł Wolski, Szymon Maksym) LKS Orzeł Stanica – PKS Ruch Kozłów 3:4 (Tomasz Kur 2, Adrian Jędrasik – Łukasz Borkowski 2, Adam Pietrek, Bartosz Budzik) LKS Zryw Radonia – MKS Concordia Knurów 0:4 (samobójcza Mateusz Musiałek – Patryk Nalepa, Grzegorz Górka 2) LKS Olimpia Pławniowice – LKS Młodość Rudno 3:0 (Łukasz Wróbel, Łukasz Gruszka 2)
27/09/2018 11:47

V KOLEJKA – 22-23 września 2018 r.

LKS Tempo II Paniówki – MKS Concordia II Knurów 0:4 (Mateusz Kwoska, Miron Michniewski, Bartosz Kubacki 2) KS Burza II Borowa Wieś – LKS Leśnik Łącza 6:1 (Daniel Placek, Karol Niemira, Daniel Pupek 4 - Kamil Fitas) KS Korona Bargłówka – KS Sośnica II Gliwice 2:4 (Paweł Mendzik, Michał Fudali – Łukasz Szubrycht, Mateusz Mijas, Marek Kołtko) LKS Orzeł Paczyna – FC Kłodnica Gliwice 3:2 (Damian Rybitwa , Aleksander Brych – Daniel Cygan, Dawid Skiba) LKS Naprzód Łubie – MSPN Górnik Zabrze 1:0 (Rafał Pławszewski)
25/09/2018 12:07

VI KOLEJKA – 22-23 września 2018 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Pogoń Ziemięcice 3:3 (Mariusz Zawadzki, Tomasz Bekier, Marcin Krzyścik – Robert Ostrowski, Paweł Łabiak, Marek Jędroszkowiak) KS Drama Kamieniec – LKS Start Kleszczów 4:3 (Marek Żelichowski, Marian Marcinkiewicz, Przemysław Woś – Rafał Szwed, Marek Drzyzga 2) GKS Walka Zabrze – LKS Wilki II Wilcza 3:0 (Łukasz Modrzejewski 2, Rafał Jankowski) KS Orły Bojszów – LKS Tempo Paniówki 2:0 (Eliasz Pelz, Mateusz Hluzow) LKS 45 Bujaków – LKS Victoria Pilchowice 0:6 (Łukasz Sobota 2, Piotr Adaszyński 3, Daniel Witkowski) PKS Ruch II Kozłów – KS Piast Pawłów 1:1 (Marcin Granda – Bartłomiej Krajewski) LKS Naprzód Świbie – LKS Amator Rudziniec 6:1 (Sławomir Nowicki 3, Marcin Wycisk, Andrzej Zienć, Jacek Jendrycik - Tomasz Janik)
24/09/2018 20:31

Legendy w roli sierotek

Po niecodziennym losowaniu poznaliśmy półfinałowe pary Jatta Pucharu Polski. 
20/09/2018 21:26

Półfinaliści w komplecie

Ćwierćfinały Jatta Pucharu Polski to już historia. Teraz czekamy na poniedziałkowe losowanie par półfinałowych. 
18/09/2018 23:18

IV KOLEJKA – 15-16 września 2018 r.

MKS Concordia II Knurów – LKS Naprzód Łubie 2:1 (Wojciech Sonek, Mateusz Malinowski – Adam Gerlich) FC Kłodnica Gliwice – LKS Tempo II Paniówki 4:1 (Daniel Sromek, Patryk Hawryłów 3 – Daniel Lewandowski) LKS Leśnik Łącza – LKS Orzeł Paczyna 2:7 (samobójcza Kamil Krygier, samobójcza Grzegorz Lasak, Dawid Kaczmarek, Patryk Złotoś – Marcin Rochowicz, Damian Rybitwa, Tomasz Wolny, Daniel Cichocki, Karol Rutka) MSPN Górnik Zabrze – LKS Ślązak Bycina 0:3 (Tomasz Kucharski, Damian Wolany, Dawid Prądzyński) KS Sośnica II Gliwice – KS Burza II Borowa Wieś 1:2 (Wojciech Kureczko – Karol Niemira, Michał Kusz)