Seniorzy

15/04/2019 21:44

XVII KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019 r.

LKS Start Kleszczów – PKS Ruch II Kozłów 4:3 (Aleksander Przybylski, Konrad Brzeziński, Piotr Dewucki, Adam Nikiel – Adam Waszkiewicz, Bartłomiej Pyka 2) LKS 45 Bujaków- KS Orły Bojszów 2:2 (Nikolas Tomecki, Karol Sabik – Dominik Wiesławski, Marek Moneta) LKS Victoria Pilchowice – KS Drama Kamieniec 2:3 (Łukasz Sobota, Paweł Polak – Tomasz Wierzbicki, Marek Żelichowski, Rafał Łukasiak) KS Piast Pawłów – LKS Wilki II Wilcza 2:3 (samobójcza Jarosław Grygierek, Michał Cebula, Artur Grabowski – Patryk Bogdański, Marcin Szmidt) LKS Amator Rudziniec – GKS Walka Zabrze 0:3 (Michał Hibner, Artur Osadnik, Marcin Letkiewicz) LKS Tempo Paniówki – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:3 (Adrian Jędrzej, Tomasz Waniek, Mariusz Zawadzki) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Naprzód Świbie 2:1 (Paweł Łabiak, Dawid Ordon – Łukasz Rygol)
15/04/2019 21:25

XXII KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019r.

PKS Ruch Kozłów – MKS Concordia Knurów 1:3 (Marcin Szubert, samobójcza Krzysztof Hassa – Marek Kocur, Patryk Nalepa) KS Zamkowiec Toszek – LKS Naprzód Żernica 1:6 (Tomasz Białek – Patryk Niebrzydowski 2, Łukasz Balon 4) LKS Gwiazda Chudów – LKS Sokół Łany Wielkie 7:0 (Łukasz Górczyk 2, Mateusz Adamczyk 2, Jarosław Włodarz 2, Mariusz Mikusz) KS Społem Zabrze – LKS Orzeł Stanica 2:3 (Arkadiusz Jarosz, Patryk Schmatolla – Aleksander Kowol, Adrian Jędrasik, Dawid Jedziniak) KS Burza Borowa Wieś – LKS Zryw Radonia 3:1 (Patryk Kucharz 2, Tomasz Dobrzyński – Michał Sałek) MKS Zaborze – LKS Olimpia Pławniowice 0:3 (Łukasz Wróbel, Piotr Świdurski, Sebastian Bednarek) LKS Młodość Rudno – ŁTS Łabędy 3:3 (samobójcza Christoph Sacher, Mirosław Nowak 3 – Mariusz Kwaśniok, Sławomir Kantor) KS Carbo Gliwice – SKS Gwarek Zabrze – przełożony na 15.05.2019r.
11/04/2019 23:13

Górnik II Zabrze z wolnym losem

Zdobywca Jatta Pucharu Polski - Górnik II Zabrze z wolnym losem w rundzie wstępnej pucharowych rozgrywek na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
10/04/2019 20:29

Puchar dla Górnika. Decydowały rzuty karne

Mimo, że Gwarek Ornontowice prowadził, zdobywcą Jatta Pucharu Polski został Górnik II Zabrze.
10/04/2019 09:12

Dzień finału Jatta Pucharu Polski

10 kwietnia 2019 to dzień finału Jatta Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze. Rywalizacja o prestiżowe trofeum i przepustkę do pucharowych rozgrywek na poziomie Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w Ornontowicach, gdzie miejscowy Gwarek zmierzy się z Górnikiem II Zabrze.
9/04/2019 22:53

XIII KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

LKS Tempo II Paniówki – KS Sośnica II Gliwice 0:4 (Mateusz Mijas, Mateusz Pala 2, Marek Kołtko), MKS Concordia II Knurów – MSPN Górnik Zabrze 2:6 (Mateusz Malinowski, Miron Michniewski – Jakub Kowalski, Dominik Holewa, Jakub Konkel 3, Denis Młodzieniewski) LKS Orzeł Paczyna – KS Korona Bargłówka 6:1 (Marcin Kurylak 3, Daniel Cichocki 3 – Marco Rapsiewicz) LKS Naprzód Łubie – LKS Leśnik Łącza 3:3 (Patryk Kaminiorz 2, Dawid Kępka – Dawid Kaczmarek, Kewin Cimerman 2) LKS Ślązak Bycina – FC Kłodnica Gliwice 3:0 (Łukasz Bielecki, Sławomir Kaczmarczyk 2)