Seniorzy

9/04/2019 21:26

XVI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Victoria Pilchowice 6:1 (Tomasz Bekier 2, Mariusz Zawadzki 2, Adrian Ditrich, Tomasz Waniek – Piotr Adaszyński) LKS Naprzód Świbie – LKS Start Kleszczów 4:2 (Łukasz Rygol, Marcin Swoboda, Krzysztof Gryboś 2 – Piotr Dewucki, Aleksander Przybylski) LKS Amator Rudziniec – KS Piast Pawłów 2:0 (Dawid Cuper, Mateusz Czaja) PKS Ruch II Kozłów – LKS Tempo Paniówki 1:4 (samobójcza Daniel Bartoszek, Mateusz Woźnica 3, Bartłomiej Jóźwik) KS Drama Kamieniec – LKS 45 Bujaków 2:1 (Rafał Zmitrowicz, Patryk Mosakowski – Dominik Woźnica) GKS Walka Zabrze – KS Orły Bojszów 4:0 (Artur Osadnik, Piotr Petzelt, Rafał Jankowski, Kamil Warczachowski) LKS Wilki II Wilcza – LKS Pogoń Ziemięcice 2:1 (Daniel Panek, Radosław Bujok – Krzysztof Łabiak)
9/04/2019 19:53

XXI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019r.

SKS Gwarek Zabrze – KS Społem Zabrze 1:3 (Dawid Piwko – Artur Łochunko, Arkadiusz Jarosz 2) ŁTS Łabędy – KS Burza Borowa Wieś 5:0 (Sławomir Kantor 2, Adam Bielec 2, Artur Dobrzyński) PKS Ruch Kozłów – KS Start Sierakowice 1:1 (Dawid Golasiński – Sebastian Marcinek) MKS Concordia Knurów – LKS Młodość Rudno 2:5 (Grzegorz Górka 2 – Mirosław Nowak 2, Sebastian Prochota 3) LKS Orzeł Stanica – MKS Zaborze 2:3 (Michał Waszak, Damian Kozdroń – Dawid Jaślan 3) LKS Naprzód Żernica – LKS Gwiazda Chudów 3:3 (Łukasz Balon, Paweł Madej, Jacek Kęsik – Patrycjusz Botor, Krzysztof Szala, Łukasz Płonka) LKS Zryw Radonia – KS Carbo Gliwice 1:1 (Mateusz Kokoszka – Adrian Bok) LKS Olimpia Pławniowice – KS Zamkowiec Toszek 1:0 (Łukasz Gruszka)
2/04/2019 22:49

XII KOLEJKA – 30-31 marca 2019 r.

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Orzeł Paczyna 2:4 (Karol Niemira, Daniel Kierzek – Patryk Malczak, Adam Latak 2, Robert Krupa) KS Korona Bargłówka – LKS Tempo II Paniówki 2:2 (Bartłomiej Dusza, Marco Rapsiewicz – Karol Galański, Radosław Czaja) FC Kłodnica Gliwice – MSPN Górnik Zabrze 4:0 (Daniel Sromek 3, Szymon Maiwald) LKS Leśnik Łącza – LKS Ślązak Bycina 0:2 (Damian Wolany, Daniel Adamski) KS Sośnica II Gliwice – LKS Naprzód Łubie 1:0 (Kamil Smaga)
1/04/2019 22:59

XX KOLEJKA – 30-31 marca 2019r.

KS Zamkowiec Toszek – LKS Orzeł Stanica 2:3 (samobójcza Kamil Giemza, Marek Koloch, Damian Witecki – Mateusz Kusiak, Przemysław Kowal) KS Społem Zabrze – LKS Zryw Radonia 0:2 (Dariusz Kokoszka, Mateusz Kokoszka) MKS Zaborze – SKS Gwarek Zabrze 0:0 LKS Gwiazda Chudów – LKS Olimpia Pławniowice 4:0 (Mateusz Adamczyk 3, Jarosław Włodarz) KS Burza Borowa Wieś – MKS Concordia Knurów 1:1 (Adam Bogdanowicz – Grzegorz Górka) LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Naprzód Żernica 3:1 (Mateusz Lemieszko 2, Damian Rogon – Paweł Madej) KS Carbo Gliwice – ŁTS Łabędy 1:4 (Adam Górski – Sławomir Kantor, Rafał Kucza 2, Mariusz Kwaśniok) LKS Młodość Rudno – KS Start Sierakowice 2:4 (Sebastian Prochota, Mirosław Nowak – Michał Kołodziej, Jarosław Piewko 2, Łukasz Janczarek)
1/04/2019 21:58

XV KOLEJKA – 30-31 marca 2019 r.

LKS Start Kleszczów – LKS Wilki II Wilcza 5:0 (Rafał Szwed, Jakub Górski, Marek Drzyzga 2, Konrad Brzeziński) KS Piast Pawłów – GKS Walka Zabrze 1:2 (Dawid Szeliga, samobójcza Jarosław Grygierek – Artur Osadnik) LKS Victoria Pilchowice – PKS Ruch II Kozłów 3:4 (Daniel Witkowski, Mikołaj Ogaza 2 – Marcin Granda 3, Jakub Kasperek) KS Orły Bojszów – KS Drama Kamieniec 1:3 (Eliasz Pelz – Rafał Zmitrowicz, Tomasz Wierzbicki, Paweł Pigulla) LKS Amator Rudziniec – LKS Pogoń Ziemięcice 3:1 (Dawid Cuper, Mateusz Czaja, Łukasz Mętel – Filip Hoin) UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS 45 Bujaków 5:1 (Tomasz Bekier, Mariusz Zawadzki, Adrian Ditrich 2, Rafał Piecha – Tomasz Winczek) LKS Tempo Paniówki – LKS Naprzód Świbie 3:0 (Mateusz Woźnica, Adam Pawlas 2)
25/03/2019 23:12

XIX KOLEJKA – 23/24 marca 2019r.

MKS Concordia Knurów – KS Carbo Gliwice 4:1 (Grzegorz Suchanek, Patryk Nalepa, Grzegorz Krusiński, Grzegorz Górka – Zbigniew Sodel) SKS Gwarek Zabrze – KS Zamkowiec Toszek 0:1 (Tomasz Białek) LKS Orzeł Stanica – LKS Gwiazda Chudów 0:3 (Jarosław Włodarz, Krzysztof Szala 2) ŁTS Łabędy – KS Społem Zabrze 4:0 (Piotr Gogolok, Adam Bielec, Rafał Kucza, Dawid Majerowski) PKS Ruch Kozłów – LKS Młodość Rudno 2:0 (Łukasz Borkowski – samobójcza Dawid Rakoczy) KS Start Sierakowice – KS Burza Borowa Wieś 6:3 (Sebastian Marcinek, Jarosław Piewko 2, Marcin Wroński 2, Arkadiusz Nowak, samobójcza Łukasz Bieniek – Paweł Skowiera, Marcin Pietrz) LKS Zryw Radonia – MKS Zaborze 1:2 (Michał Sałek, samobójcza Kladiusz Kałuża – Łukasz Twaruszka) LKS Olimpia Pławniowice – LKS Sokół Łany Wielkie 1:2 (Marek Nandzik – Sebastian Pyrka, Mateusz Raczyński)