Seniorzy

4/09/2018 20:49

Awans Sokoła i rezerw Górnika

W kolejnych meczach awans do 3. rundy Jatta Pucharu Polski wywalczyły zespoły Sokoła Łany Wielkie i Górnika II Zabrze.
4/09/2018 12:16

II KOLEJKA – 1-2 września 2018 r.

KS Korona Bargłówka – LKS Orzeł Paczyna 0:2 (Damian Rybitwa, Daniel Cichocki) LKS Leśnik Łącza – LKS Naprzód Łubie 1:0 (Dawid Kaczmarek) KS Sośnica II Gliwice – LKS Tempo II Paniówki 5:0 (Marek Kołtko 2, Mateusz Pala, Daniel Zamożniewicz, Wojciech Kureczko) FC Kłodnica Gliwice – LKS Ślązak Bycina 3:3 (Dawid Skiba, Daniel Sromek, Patryk Hawryłów – Krzysztof Stypa, Błażej Buchta, Dawid Prądzyński) MSPN Górnik Zabrze – MKS Concordia II Knurów 1:3 (Adrian Górecki – Grzegorz Suchanek, Adam Momot, Mateusz Malinowski)
4/09/2018 10:45

III KOLEJKA – 1-2 września 2018 r.

LKS Victoria Pilchowice – UKS Quo Vadis Makoszowy 1:1 (Przemysław Szpecht - Rafał Piecha) KS Piast Pawłów – LKS Amator Rudziniec 1:1 (Dominik Kazuch – Mateusz Czaja) KS Orly Bojszów – GKS Walka Zabrze 0:1 (Seweryn Kacprzyk) LKS 45 Bujaków – KS Drama Kamieniec 2:4 (Karol Sabik, Marcin Simlat – Sebastian Kujawa, Bartłomiej Dziubla, Marek Żelichowski, Paweł Pigulla) LKS Tempo Paniówki – PKS Ruch II Kozłów 4:0 (Piotr Karwowski, Mateusz Woźnica 2, Oskar Jendrychowski) LKS Start Kleszczów – LKS Naprzód Świbie 5:0 (Marek Drzyzga 3, Jakub Górski, Piotr Dewucki) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Wilki II Wilcza 2:5 (Damian Wróbel, Kamil Roesner – Kamil Brachaczek, Daniel Panek, Dawid Więckowski, Adrian Maksymiec, Damian Mnochy),
4/09/2018 07:05

Kolejna odsłona Jatta Pucharu Polski

Na 4 i 5 września zaplanowano kolejne mecze 2. rundy Jatta Pucharu Polski.
3/09/2018 12:20

VI KOLEJKA – 1-2 września 2018 r.

KS Start Sierakowice – MKS Concordia Knurów 0:1 (Grzegorz Górka) KS Zamkowiec Toszek – LKS Sokół Łany Wielkie 0:3 (Marek Adamczyk, Mateusz Raczyński, Robert Satora) KS Społem Zabrze – LKS Olimpia Pławniowice 1:5 (samobójcza Daniel Marzec, Seweryn Stojak – Marek Nandzik, Wojciech Słapiński, Łukasz Gruszka, Piotr Świdurski) PKS Ruch Kozłów – ŁTS Łabędy 0:1 (Łukasz Magiera) KS Carbo Gliwice – LKS Orzeł Stanica 2:5 (Jakub Stryjek, Michał Kuźnik – Dawid Jedziniak 3, Jacek Bartoszewicz, Kamil Żurawski) KS Burza Borowa Wieś – SKS Gwarek Zabrze 2:1 (Patryk Kucharz, Paweł Skowiera – Michał Kowalczyk) LKS Młodość Rudno – LKS Zryw Radonia 1:0 (Mirosław Nowak) MKS Zaborze – LKS Naprzód Żernica 0:0
31/08/2018 12:45

Zapraszamy na pierwszy wrześniowy weekend piłkarski

Kończą się wakacje, a przed nami pierwszy wrześniowy weekend piłkarski.