Seniorzy

25/03/2019 22:24

XIV KOLEJKA – 23-24 marca 2019 r.

LKS Amator Rudziniec – LKS Start Kleszczów 4:0 (Łukasz Mętel 2, Mateusz Czaja 2) UKS Quo Vadis Makoszowy – KS Orły Bojszów 6:3 (Robert Skotarczak, Mariusz Zawadzki 2, Tomasz Waniek, Adrian Jędrzej 2 – Marek Moneta, Damian Janowski 2) LKS Wilki II Wilcza – LKS Tempo Paniówki 2:4 (Damian Bartos 2 – Bartłomiej Jóźwik, Oskar Jendrychowski, Mateusz Woźnica 2) PKS Ruch II Kozłów – LKS 45 Bujaków 1:0 (Marcin Granda) KS Piast Pawłów – LKS Pogoń Ziemięcice 1:0 (Kamil Szpiech) GKS Walka Zabrze – KS Drama Kamieniec 4:1 (Marek Henel, Piotr Petzelt, Łukasz Modrzejewski, Michał Hibner – Przemysław Orzeszek) LKS Naprzód Świbie – LKS Victoria Pilchowice 1:3 (Sławomir Nowicki – Cristian Cucu, Łukasz Sobota, Piotr Adaszyński)
26/02/2019 22:12

Harmonogram "Zamów Sparing"

Terminy zawodów: ustalone z P. Basia Knebel zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej Śl. ZPN Podokręg Zabrze w newsie „Zamów Sparing” Miejsce zawodów: boisko MKSu Zaborze Zabrze ul. Wyciska 6 Osoba kontaktowa: Barbara Knebel – TYLKO POPRZEZ email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kwota: 320zł (w cenie szatnie i jeden sędzia) Płatność: PKO BP - 15 1020 2313 0000 3602 0605 8723 Tytuł płatności: wpisowe - data rozegrania np. 09.02.2019r.
20/11/2018 17:54

XVII KOLEJKA – 17-18 listopada 2018 r.

KS Burza Borowa Wieś – LKS Młodość Rudno 1:5 (Paweł Skowiera – Kewin Zaczkowski, Sebastian Prochota, Mirosław Nowak) KS Zamkowiec Toszek – ŁTS Łabędy 0:0 KS Carbo Gliwice – PKS Ruch Kozłów 3:2 (Dawid Rzążewski, Marek Chojnacki, Tomasz Treffon – Bartłomiej Barton, Dawid Golasiński) MKS Zaborze – MKS Concordia Knurów 3:1 (Bolesław Pawlas, Grzegorz Michalski – samobójcza Mateusz Kwoska, Marek Gola) LKS Naprzód Żernica – LKS Orzeł Stanica 2:0 (Łukasz Balon, Kamil Maj) LKS Gwiazda Chudów – LKS Zryw Radonia 0:1 (Tomasz Kaczmarek) LKS Sokół Łany Wielkie – SKS Gwarek Zabrze 1:2 (Łukasz Czaja – Dawid Piwko 2) KS Społem Zabrze – KS Start Sierakowice 1:6 (samobójcza Adrian Modelski, Seweryn Stojak – Łukasz Janczarek 2, Łukasz Urbańczyk 2, Sebastian Marcinek)
14/11/2018 10:09

XIII KOLEJKA – 10-11 listopada 2018 r.

LKS Amator Rudziniec – LKS Tempo Paniówki 1:8 (Mateusz Karaś – Paweł Brosz, Oskar Jendrychowski 2, Adam Pawlas 2, Mateusz Woźnica, Bartłomiej Jóźwik 2) UKS Quo Vadis Makoszowy – KS Drama Kamieniec 0:4(Alan Błonka, Marian Marcinkiewicz, Artur Błaszczyk, Pawel Pigulla) KS Piast Pawłów – LKS Start Kleszczów 0:2 (Piotr Dewucki, Arkadiusz Kłopeć) PKS Ruch II Kozłów – KS Orły Bojszów 3:1 (Marcin Granda, Łukasz Kapusta, Piotr Wieczorek – Paweł Pietruszewski) LKS Naprzód Świbie – LKS 45 Bujaków 8:0 (Piotr Operskalski 2, Marcin Swoboda, Łukasz Matzner, Andrzej Zienć 2, Piotr Bieniek, Dominik Sodel) LKS Pogoń Ziemięcice – GKS Walka Zabrze 1:2 (Kamil Roesner – Michał Hutka, Piotr Petzelt) LKS Wilki II Wilcza – LKS Victoria Pilchowice 0:4 (Daniel Witkowski 2, Piotr Adaszyński, Łukasz Sobota)
12/11/2018 21:02

XVI KOLEJKA – 10-11 listopada 2018 r.

MKS Concordia Knurów – KS Zamkowiec Toszek 5:1 (Dariusz Jasiński, Grzegorz Górka 2, Patryk Nalepa 2 – Jarosław Szadurski) PKS Ruch Kozłów – KS Społem Zabrze 5:0 (Bartłomiej Barton 2, Adam Pietrek 2 – samobójcza Arkadiusz Jarosz) LKS Zryw Radonia – LKS Sokół Łany Wielkie 4:0 (Patryk Mazalik, Dariusz Kokoszka, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Musiałek) KS Start Sierakowice – MKS Zaborze 6:1 (Łukasz Janczarek 2, Jarosław Piewko 2, Mariusz Sikora, Jan Urbaniec – Jakub Podyma) ŁTS Łabędy – LKS Gwiazda Chudów 5:0 (Rafał Perczyński, Jan Goryczka, Krzysztof Dłubała, Kamil Wyciślik 2) SKS Gwarek Zabrze – LKS Naprzód Żernica 0:2 (Patryk Niebrzydowski, Jakub Czyżewski) LKS Orzeł Stanica – LKS Olimpia Pławniowice 3:2 (Artur Drewniok, Jacek Bartoszewicz 2 – Marek Nandzik, Mariusz Miękina) LKS Młodość Rudno – KS Carbo Gliwice 2:0 (Mirosław Nowak, Tomasz Zaczkowski)
8/11/2018 05:24

XI KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Tempo II Paniówki 4:1 (Daniel Pupek, Daniel Placek, Karol Niemira 2 – Karol Galański) KS Korona Bargłówka – LKS Naprzód Łubie 5:1 (Michał Aksamitowski, Krzysztof Gorywoda, Michał Fudali, Paweł Mendzik, Marco Rapsiewicz – Patryk Mila) FC Kłodnica Gliwice – MKS Concordia II Knurów 1:3 (Daniel Cygan – Michał Nowosielski, Patryk Orylski, Mateusz Malinowski) LKS Leśnik Łącza – MSPN Górnik Zabrze 3:3 (Grzegorz Lasak, Przemysław Błaszków, Tomasz Sobotta – Mariusz Chabierski, Mateusz Machulik, Dawid Boni) KS Sośnica II Gliwice – LKS Ślązak Bycina 2:2 (Jędrzej Jasiński, Tomasz Szczurek – Dawid Prądzyński, Kamil Kucharski)