Seniorzy

3/05/2019 06:59

XXV KOLEJKA – 1 maja 2019r.

 ŁTS Łabędy – MKS Concordia Knurów 3:2(Rafał Kucza, Damian Pająk, Sławomir Kantor – Marek Gola, Grzegorz Suchanek) PKS Ruch Kozłów – SKS Gwarek Zabrze 1:3 (Marcin Szubert – Bartłomiej Pankowski, Michał Szwajnoch 2) LKS Naprzód Żernica – KS Carbo Gliwice 7:0 (Łukasz Balon 3, Damian Kraska 2, Jacek Kęsik, Paweł Madej) LKS Gwiazda Chudów – MKS Zaborze 1:1 (Patrycjusz Botor – Jakub Podyma) LKS Orzeł Stanica – LKS Młodość Rudno 1:5 (Sebastian Brodziński – Oskar Zwiernik, Przemysław Jóźwiak, Mirosław Nowak, Kamil Zwiernik, Dominik Tatrynowicz) LKS Zryw Radonia – KS Start Sierakowice 3:7 (Mateusz Musiałek, Michał Sałek, Karol Stasik – Mariusz Sikora 3, Michał Kołodziej, Jarosław Piewko, Grzegorz Mikita 2) LKS Olimpia Pławniowice – KS Burza Borowa Wieś 0:0 Przełożony na 15.05.2019r. godz.17:30KS Sokół Łany Wielkie – KS Społem Zabrze
30/04/2019 10:22

XV Kolejka – 27/28 kwietnia 2019 r.

LKS Orzeł Paczyna – LKS Leśnik Łącza 4:2 (Tomasz Wolny, Marcin Kurylak, Damian Rybitwa 2 – Dawid Kaczmarek, Kewin Cimerman) KS Burza II Borowa Wieś – KS Sośnica II Gliwice 0:2 (Remigiusz Sobek, Bartłomiej Ziętek) LKS Naprzód Łubie – MKS Concordia II Knurów 2:3 (Denis Krok, Adam Gerlich – Daniel Ceremuga, Adam Momot, Mateusz Malinowski) LKS Ślązak Bycina – MSPN Górnik Zabrze 2:1 (Kamil Materla 2 – Dawid Boni)
29/04/2019 20:40

XIX KOLEJKA – 27-28 kwietnia 2019 r.

LKS Victoria Pilchowice – LKS 45 Bujaków 3:5 (Przemysław Rostkowski 2, Cristian Cucu – Nikolas Tomecki, Dominik Woźnica, Tomasz Winczek, Marcin Simlat, Paweł Tomecki) LKS Start Kleszczów – KS Drama Kamieniec 1:2 (Piotr Dewucki – Paweł Pigulla, Marcin Pigulla) KS Piast Pawłów – PKS Ruch II Kozłów 4:2 (Michał Górski, Tomasz Bil, Maciej Przychodzki, Artur Grabowski – Mateusz Król, Łukasz Borkowski) LKS Amator Rudziniec – LKS Naprzód Świbie 0:1 (Krzysztof Gryboś) LKS Tempo Paniówki – KS Orły Bojszów 9:1 (Grzegorz Konopka, Bartłomiej Jóźwik 3, Mateusz Woźnica 2, Jan Pawlik 2 – samobójcza Mariusz Marcinek, Grzegorz Szuter) LKS Pogoń Ziemięcice – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:4 (Mariusz Zawadzki, Adrian Ditrich, Tomasz Waniek, Adam Szczyrba) LKS Wilki II Wilcza – GKS Walka Zabrze 1:1 (Kamil Brachaczek – Rafał Jankowski)
29/04/2019 18:26

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO ZPN NA MECZ W RAMACH REGIONS'CUP

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia Kadrę Śląskiego ZPN powołaną na mecz w ramach Region’s CUP- Mistrzostwa Europy Amatorówz Opolskim ZPNw dniu 07.05.2019 o godz. 18.00 w Ujeździe przy ul. Chrobrego 7.
29/04/2019 09:54

XXIV KOLEJKA – 27-28 kwietnia 2019r.

KS Carbo Gliwice – LKS Olimpia Pławniowice 1:5 (Szymon Maksym – Łukasz Wróbel 2, Kamil Spyrka, Piotr Wróbel, Łukasz Gruszka) KS Zamkowiec Toszek – LKS Gwiazda Chudów 1:1 (Jarosław Szadurski – Patrycjusz Botor) KS Społem Zabrze – LKS Naprzód Żernica 0:1 (Szymon Napierała) MKS Zaborze – LKS Sokół Łany Wielkie 1:3 (Jakub Podyma – Mateusz Raczyński 2, Mateusz Lemieszko) PKS Ruch Kozłów – LKS Zryw Radonia 2:2 (Szymon Sieja, Jakub Kasperek – Mateusz Musiałek, Michał Sałek) LKS Młodość Rudno - SKS Gwarek Zabrze 1:0 (Sebastian Prochota) KS Burza Borowa Wieś – LKS Orzeł Stanica 4:2 (Marcin Pietrz 2, Adam Kowalski, Adam Bogdanowicz – Adrian Jędrasik, Kamil Borawski) KS Start Sierakowice – ŁTS Łabędy 3:3 (Łukasz Janczarek, Jarosław Piewko, Łukasz Urbańczyk – Szymon Ignacek, Rafał Kucza, Rafał Adamczyk)
25/04/2019 21:24

Górnik poznał pucharowego rywala

W Śląskim Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par uczestniczących w rozgrywkach Pucharu Polski.