Seniorzy

15/04/2019 21:25

XXII KOLEJKA – 13-14 kwietnia 2019r.

PKS Ruch Kozłów – MKS Concordia Knurów 1:3 (Marcin Szubert, samobójcza Krzysztof Hassa – Marek Kocur, Patryk Nalepa) KS Zamkowiec Toszek – LKS Naprzód Żernica 1:6 (Tomasz Białek – Patryk Niebrzydowski 2, Łukasz Balon 4) LKS Gwiazda Chudów – LKS Sokół Łany Wielkie 7:0 (Łukasz Górczyk 2, Mateusz Adamczyk 2, Jarosław Włodarz 2, Mariusz Mikusz) KS Społem Zabrze – LKS Orzeł Stanica 2:3 (Arkadiusz Jarosz, Patryk Schmatolla – Aleksander Kowol, Adrian Jędrasik, Dawid Jedziniak) KS Burza Borowa Wieś – LKS Zryw Radonia 3:1 (Patryk Kucharz 2, Tomasz Dobrzyński – Michał Sałek) MKS Zaborze – LKS Olimpia Pławniowice 0:3 (Łukasz Wróbel, Piotr Świdurski, Sebastian Bednarek) LKS Młodość Rudno – ŁTS Łabędy 3:3 (samobójcza Christoph Sacher, Mirosław Nowak 3 – Mariusz Kwaśniok, Sławomir Kantor) KS Carbo Gliwice – SKS Gwarek Zabrze – przełożony na 15.05.2019r.
11/04/2019 23:13

Górnik II Zabrze z wolnym losem

Zdobywca Jatta Pucharu Polski - Górnik II Zabrze z wolnym losem w rundzie wstępnej pucharowych rozgrywek na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
10/04/2019 20:29

Puchar dla Górnika. Decydowały rzuty karne

Mimo, że Gwarek Ornontowice prowadził, zdobywcą Jatta Pucharu Polski został Górnik II Zabrze.
10/04/2019 09:12

Dzień finału Jatta Pucharu Polski

10 kwietnia 2019 to dzień finału Jatta Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze. Rywalizacja o prestiżowe trofeum i przepustkę do pucharowych rozgrywek na poziomie Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w Ornontowicach, gdzie miejscowy Gwarek zmierzy się z Górnikiem II Zabrze.
9/04/2019 22:53

XIII KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

LKS Tempo II Paniówki – KS Sośnica II Gliwice 0:4 (Mateusz Mijas, Mateusz Pala 2, Marek Kołtko), MKS Concordia II Knurów – MSPN Górnik Zabrze 2:6 (Mateusz Malinowski, Miron Michniewski – Jakub Kowalski, Dominik Holewa, Jakub Konkel 3, Denis Młodzieniewski) LKS Orzeł Paczyna – KS Korona Bargłówka 6:1 (Marcin Kurylak 3, Daniel Cichocki 3 – Marco Rapsiewicz) LKS Naprzód Łubie – LKS Leśnik Łącza 3:3 (Patryk Kaminiorz 2, Dawid Kępka – Dawid Kaczmarek, Kewin Cimerman 2) LKS Ślązak Bycina – FC Kłodnica Gliwice 3:0 (Łukasz Bielecki, Sławomir Kaczmarczyk 2)
9/04/2019 21:26

XVI KOLEJKA – 6-7 kwietnia 2019 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Victoria Pilchowice 6:1 (Tomasz Bekier 2, Mariusz Zawadzki 2, Adrian Ditrich, Tomasz Waniek – Piotr Adaszyński) LKS Naprzód Świbie – LKS Start Kleszczów 4:2 (Łukasz Rygol, Marcin Swoboda, Krzysztof Gryboś 2 – Piotr Dewucki, Aleksander Przybylski) LKS Amator Rudziniec – KS Piast Pawłów 2:0 (Dawid Cuper, Mateusz Czaja) PKS Ruch II Kozłów – LKS Tempo Paniówki 1:4 (samobójcza Daniel Bartoszek, Mateusz Woźnica 3, Bartłomiej Jóźwik) KS Drama Kamieniec – LKS 45 Bujaków 2:1 (Rafał Zmitrowicz, Patryk Mosakowski – Dominik Woźnica) GKS Walka Zabrze – KS Orły Bojszów 4:0 (Artur Osadnik, Piotr Petzelt, Rafał Jankowski, Kamil Warczachowski) LKS Wilki II Wilcza – LKS Pogoń Ziemięcice 2:1 (Daniel Panek, Radosław Bujok – Krzysztof Łabiak)