Seniorzy

31/08/2018 12:45

Zapraszamy na pierwszy wrześniowy weekend piłkarski

Kończą się wakacje, a przed nami pierwszy wrześniowy weekend piłkarski.
30/08/2018 10:49

V KOLEJKA – 29 sierpnia 2018 r.

MKS Concordia Knurów – PKS Ruch Kozłów 1:2 (Patryk Nalepa – Bartłomiej Barton, Adam Pietrek) SKS Gwarek Zabrze – KS Carbo Gliwice 3:0(Tomasz Kasprzak 2, Jakub Caniboł) LKS Naprzód Żernica – KS Zamkowiec Toszek 0:2 (Paweł Konopiński, Damian Witecki) LKS Orzeł Stanica – KS Społem Zabrze 5:3 (Zbigniew Frączek, Jacek Bartoszewicz 2, Tomasz Kur, Dawid Jedziniak – Seweryn Stojak 3) LKS Zryw Radonia – KS Burza Borowa Wieś 2:3 (Klaudiusz Kałuża, Mateusz Kokoszka – Adam Bogdanowicz, Marcin Pietrz, Paweł Skowiera) ŁTS Łabędy – LKS Młodość Rudno 4:0 (Mariusz Kwaśniok, Sławomir Kantor, Kamil Wyciślik 2) LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Gwiazda Chudów 1:2 (Łukasz Czaja – Mateusz Adamczyk 2) LKS Olimpia Pławniowice – MKS Zaborze 3:1 (Łukasz Gruszka, Kamil Spyrka, Wojciech Słapiński – Jakub Podyma)
30/08/2018 00:39

I KOLEJKA – 25-26 sierpnia 2018 r.

LKS Orzeł Paczyna – KS Burza II Borowa Wieś 3:1 (Daniel Cichocki, Adam Latak, Damian Rybitwa – Piotr Bizoń) MSPN Górnik Zabrze – FC Kłodnica Gliwice 4:4 (samobójcza Sebastian Stawiarz, Michał Łukasik 2, Dawid Demski, Kacper Paciorek – Dawid Skiba, Szymon Sitowski,, Michał Zappa) LKS Ślązak Bycina – LKS Leśnik Łącza 3:1 (Dawid Prądzyński, Sławomir Kaczmarczyk, Damian Wolany – Dawid Kaczmarek) LKS Naprzód Łubie – KS Sośnica II Gliwice 1:0(Jeremiasz Krzyżyk) LKS Tempo II Paniówki – KS Korona Bargłówka 2:1 (Wojciech Szymoszek, Patryk Fraszewski – Michał Fudali)
29/08/2018 23:46

II KOLEJKA – 25-26 sierpnia 2018 r.

LKS 45 Bujaków – UKS Quo Vadis Makoszowy 3:7 (Karol Sabik, Tomasz Winczek 2 – Mariusz Zawadzki 3, Damian Trześniewski, Tomasz Waniek 3) KS Drama Kamieniec – KS Orły Bojszów 1:4 (Marek Żelichowski – Damian Janowski, Łukasz Mostowicz, Marcin Piper 2) GKS Walka Zabrze – KS Piast Pawłów 1:1 (Artur Osadnik – Dominik Kazuch) PKS Ruch II Kozłów – LKS Victoria Pilchowice 1:7 (Łukasz Borkowski, samobójcza Maciej Panek – Paweł Polak, Krzysztof Urbaniak, Mikołaj Ogaza 2, Mariusz Józefowicz, Paweł Sawicki) LKS Naprzód Świbie – LKS Tempo Paniówki 1:1 (Marcin Swoboda – Mateusz Woźnica) LKS Wilki II Wilcza – LKS Start Kleszczów 0:0 LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Amator Rudziniec 0:1 (Dawid Cuper)
29/08/2018 21:51

Przyszłość z pucharową przyszłością

Znamy kolejną drużynę, która zagra w 3. rundzie Jatta Pucharu Polski. To Przyszłość Ciochowice. 
28/08/2018 19:56

Gwarek lepszy od Tempa

Gwarek Ornontowice zagra w III rundzie Jatta Pucharu Polski.