Seniorzy

7/11/2018 00:00

XV KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

LKS Sokół Łany Wielkie – ŁTS Łabędy 1:4 (Mateusz Raczyński – Piotr Sigmundzik 2, Krzysztof Dłubała, Kamil Wyciślik) KS Zamkowiec Toszek – KS Start Sierakowice 1:1 (Damian Witecki – Grzegorz Wszołek) LKS Gwiazda Chudów – MKS Concordia Knurów 3:0 (Mateusz Kisiel, Szymon Woźniak, Krzysztof Szala) KS Carbo Gliwice – KS Burza Borowa Wieś 1:4 (Grzegorz Nowak – Adam Bogdanowicz, Marcin Pietrz 2, Paweł Skowiera) MKS Zaborze – PKS Ruch Kozłów 1:2 (Jakub Podyma – Adam Pietrek, Jarosław Luka) LKS Naprzód Żernica – LKS Zryw Radonia 2:6 (Szymon Napierała, Łukasz Balon – Mateusz Musiałek 2, Paweł Front, Marcel Grochla 2, Mateusz Kałuża) KS Społem Zabrze – LKS Młodość Rudno 1:2 (Artur Łochunko – Mirosław Nowak, Sebastian Prochota) LKS Olimpia Pławniowice – SKS Gwarek Zabrze 2:0 (Jarosław Niedźwiedź 2)
1/11/2018 18:19

X KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

MKS Concordia II Knurów – LKS Leśnik Łącza 5:2 (Miron Michniewski, Patryk Orylski 2 – Dawid Kaczmarek, Damian Hassa) LKS Tempo II Paniówki – LKS Orzeł Paczyna 1:7 (Szymon Kuś – Damian Rybitwa 4, Daniel Cichocki 2, Łukasz Kozik) LKS Naprzód Łubie – KS Burza II Borowa Wieś 1:1 (Michał Kałuża – Daniel Placek) LKS Ślązak Bycina – KS Korona Bargłówka 3:1 (Sławomir Kaczmarczyk 2, Dawid Prądzyński – Marco Rapsiewicz) KS Sośnica II Gliwice – MSPN Górnik Zabrze 4:1 (Marek Kołtko 2, Dawid Górski, Kamil Smaga – Jakub Kowalski)
1/11/2018 17:48

XI KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

LKS Amator Rudziniec – LKS 45 Bujaków 3:3 (Martin Matuszek, Tomasz Janik 2 – Karol Sabik, Tomasz Winczek 2) KS Piast Pawłów – LKS Victoria Pilchowice 3:1 (Michał Górski, Mateusz Rogulski, Michał Cebula – Rafał Bakowski) LKS Start Kleszczów – GKS Walka Zabrze 0:2 (Grzegorz Bilski, Marek Henel) LKS Naprzód Świbie – KS Drama Kamieniec 2:2 (Piotr Operskalski, Łukasz Rygol – Patryk Mosakowski, Sebastian Kujawa) PKS Ruch II Kozłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 5:1 (Bartłomiej Pyka 2, Adam Waszkiewicz – Rafał Piecha) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Tempo Paniówki 0:2 (samobójcza Szymon Kwieciszewski – Mateusz Woźnica) LKS Wilki II Wilcza – KS Orły Bojszów 4:1 (Radosław Bujok, Adrian Maksymiec, Kamil Brachaczek, Dawid Więckowski – Krystian Barabasz)
1/11/2018 17:16

XIV KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

SKS Gwarek Zabrze – LKS Orzeł Stanica 4:0 (Karol Szulc, Dawid Piwko, Jakub Materla – samobójcza Krzysztof Domaradzki) PKS Ruch Kozłów – KS Zamkowiec Toszek 1:4 (Adam Pietrek – Jarosław Szadurski, Szymon Szafraniec, Dawid Gnielka, Piotr Przysiężny) ŁTS Łabędy – LKS Naprzód Żernica 1:0 (Krzysztof Dłubała) KS Start Sierakowice – LKS Gwiazda Chudów 0:7 (Jarosław Włodarz, Mateusz Adamczyk 2, Krzysztof Szala 4) MKS Concordia Knurów – LKS Sokół Łany Wielkie 4:0 (Marek Gola, Grzegorz Górka, Grzegorz Suchanek, Patryk Nalepa) KS Burza Borowa Wieś – KS Społem Zabrze 4:0 (Paweł Skowiera, Patryk Kucharz 2, Damian Dudkiewicz) LKS Zryw Radonia – LKS Olimpia Pławniowice 3:0 (Dariusz Kokoszka 2, Marcel Grochla) LKS Młodość Rudno – MKS Zaborze 4:3 (Mirosław Nowak 3, Sebastian Prochota – Dawid Jaślan, Dariusz Banduch 2)
23/10/2018 22:13

IX KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

KS Sośnica II Gliwice – MKS Concordia II Knurów 8:2 (Dawid Górski, Marek Kołtko 6 – Miron Michniewski, Adam Momot, samobójcza Patryk Boroń) KS Burza II Borowa Wieś – LKS Ślązak Bycina 1:4 (Daniel Pupek, samobójcza Daniel Kierzek – Tomasz Kucharski, Dawid Prądzyński, Daniel Adamski) KS Korona Bargłówka – MSPN Górnik Zabrze 7:1 (Mateusz Dąbek, Marco Rapsiewicz 6 – Kacper Paciorek) LKS Orzeł Paczyna – LKS Naprzód Łubie 5:2 (Damian Meżykowski, Adam Latak 3, Mateusz Krupa – Denis Krok 2) LKS Leśnik Łącza – FC Kłodnica Gliwice 0:5 (Adrian Ambicki, Dawid Skiba, Szymon Sitowski, Patryk Hawryłów 2)
23/10/2018 21:47

X KOLEJKA – 20-21 października 2018 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – LKS Naprzód Świbie 2:1 (Adrian Ditrich, Rafał Piecha – Łukasz Rygol) LKS Victoria Pilchowice – LKS Pogoń Ziemięcice 2:2 (Daniel Witkowski – samobójcza Janusz Lewandowski, Krzysztof Łabiak, Mariusz Szumacher) LKS 45 Bujaków – KS Piast Pawłów 2:1 (Karol Sabik 2 – Michał Górski) KS Drama Kamieniec – LKS Wilki II Wilcza 1:1 (Sebastian Kujawa – Damian Mnochy) KS Orły Bojszów – LKS Amator Rudziniec 4:4 (Sebastian Proksza, Paweł Pietruszewski, Eliasz Pelz, Mateusz Hluzow – Mateusz Czaja 4) GKS Walka Zabrze – PKS Ruch II Kozłów 2:2 (Rafał Jankowski, Marcin Janocha – Dawid Golasiński, Michał Raczyński) LKS Tempo Paniówki – LKS Start Kleszczów 7:2 (Oskar Jendrychowski 2, Bartłomiej Jóźwik, Mateusz Woźnica, Piotr Karwowski 2, Adam Pawlas – Aleksander Przybylski, Adam Nikiel)