Seniorzy

15/05/2019 17:48

CERTYFIKOWANE WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA TRENERÓW FUTSALU

Komisja Szkolenia i Komisja Futsalu ŚL.ZPN w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich trenerów futsalu oraz nauczycieli wychowania fizycznego do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych.
14/05/2019 10:09

XXI KOLEJKA – 11-12 maja 2019 r.

LKS Amator Rudziniec – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:2 (Adam Szczyrba 2) LKS Start Kleszczów – LKS 45 Bujaków 6:2 (Marek Drzyzga 3, Piotr Dewucki, Adam Nikiel, Rafał Szwed – Karol Sabik, Nikolas Tomecki) KS Piast Pawłów – KS Drama Kamieniec 4:2 (Mateusz Rogulski, Maciej Przychodzki 2, Artur Grabowski – Przemysław Orzeszek, Marcin Pigulla) LKS Tempo Paniówki – LKS Victoria Pilchowice 6:1 (Piotr Karwowski, Bartłomiej Jóźwik, Paweł Brosz, Daniel Jóźwik 3 – Daniel Witkowski) LKS Naprzód Świbie – GKS Walka Zabrze 2:4 (Mateusz Kalka, Łukasz Rygol – Aleksander Mokros, Marek Henel, Piotr Petzelt, Artur Osadnik) LKS Pogoń Ziemięcice – KS Orły Bojszów 4:2 (Kamil Roesner, Damian Wróbel, Krzysztof Łabiak, Paweł Łabiak – Dawid Pawletko, Marcin Fyrnys) LKS Wilki II Wilcza – PKS Ruch II Kozłów 1:1 (Adrian Maksymiec – Adrian Kionka)
13/05/2019 16:55

XXVII KOLEJKA – 11-12 maja 2019r.

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Burza Borowa Wieś 1:6 (Mateusz Raczyński – Paweł Skowiera 2, Daniel Pupek, Mariusz Schymczyk, Adrian Trojanowski, Marcin Pietrz), LKS Orzeł Stanica – KS Start Sierakowice 1:3 (Adrian Jędrasik – Jarosław Piewko 2, Mariusz Sikora) LKS Naprzód Żernica – LKS Młodość Rudno 3:0 (Łukasz Balon, Tomasz Sokołowski, Michał Zieliński) LKS Gwiazda Chudów – KS Carbo Gliwice 3:0 (Mateusz Adamczyk 2 - Łukasz Kaliński samobójcza) KS Zamkowiec Toszek – KS Społem Zabrze 4:3 (Marek Koloch, Damian Witecki, Szymon Szafraniec, Rafał Sacher – Kamil Łysiak 2, Arkadiusz Jarosz) SKS Gwarek Zabrze – MKS Concordia Knurów 1:0 (Wojciech Góralczyk) LKS Zryw Radonia – ŁTS Łabędy 4:2 (Marek Kokoszka, Dariusz Kokoszka, Mateusz Kokoszka, Michał Sałek – Rafał Perczyński, Rafał Adamczyk) LKS Olimpia Pławniowice – PKS Ruch Kozłów 2:3 (Sebastian Bednarek, Marek Nandzik – Bartłomiej Barton, Łukasz Borkowski, Marcin Szubert)
8/05/2019 22:08

Awans po serii rzutów karnych

Górnik II Zabrze pokonał kolejnego rywala i awansował do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
6/05/2019 21:04

XVI Kolejka – 4-5 maja 2019 r.

LKS Leśnik Łącza – KS Burza II Borowa Wieś 1:4 (Damian Hassa – Tomasz Wiśniowski, Marek Jonczyk, Daniel Placek, Mateusz Krawczyk) MKS Concordia II Knurów – LKS Tempo II Paniówki 7:2 (Patryk Hałas 2, Dawid Rozental, Mateusz Malinowski 2, Michał Nowosielski, Patryk Orylski – Paweł Szary, Dariusz Goły) MSPN Górnik Zabrze – LKS Naprzód Łubie 4:0 (Dawid Makselon, Krystian Zasuń, Kacper Paciorek, Jakub Konkel) FC Kłodnica Gliwice – LKS Orzeł Paczyna 0:4 (Tomasz Wolny 2, Karol Rutka, Łukasz Kozik) KS Sośnica II Gliwice – KS Korona Bargłówka 2:0 (Bartłomiej Ziętek, Mateusz Karolczyk)
6/05/2019 20:57

XX KOLEJKA – 4-5 maja 2019 r.

UKS Quo Vadis Makoszowy – KS Piast Pawłów 3:1 (Robert Skotarczak, Mariusz Zawadzki, Mateusz Mrozek – Łukasz Szeliga) KS Orły Bojszów – LKS Start Kleszczów 0:1 (Marek Drzyzga) LKS 45 Bujaków – LKS Tempo Paniówki 1:4 (Karol Sabik – Oskar Jendrychowski, Bartłomiej Jóźwik, Adam Pawlas, Piotr Karwowski) PKS Ruch II Kozłów – LKS Amator Rudziniec 5:0 (Dawid Golasiński, Jakub Borkowski 2, Sebastian Chlebik 2) KS Drama Kamieniec – LKS Pogoń Ziemięcice 0:1 (Denys Kashevar) GKS Walka Zabrze – LKS Victoria Pilchowice 0:2 (samobójcza Łukasz Krystaszek- Daniel Witkowski) LKS Naprzód Świbie – LKS Wilki II Wilcza 5:0 (Łukasz Rygol 2, Krzysztof Gryboś, Marcin Swoboda, Sławomir Nowicki)