Trzecia liga "Grupa III"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 12 23 7 2 3 19:14
2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 12 22 6 4 2 19:12
3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 12 20 6 2 4 19:12
4 ŚLĄSK II WROCŁAW 11 20 6 2 3 16:12
5 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 12 20 6 2 4 22:20
6 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 12 19 6 1 5 19:26
7 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 11 18 5 3 3 17:12
8 RUCH CHORZÓW S.A. 12 17 5 4 3 18:14
9 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 11 17 5 2 4 16:16
10 BTS REKORD 12 17 5 2 5 15:19
11 MIEDŹ II LEGNICA 12 17 4 5 3 22:17
12 MKS KLUCZBORK 11 15 4 3 4 19:18
13 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 11 14 4 2 5 23:19
14 KS ROW 1964 RYBNIK 12 11 3 2 7 20:27
15 BTP STAL BRZEG 12 11 2 5 5 13:19
16 PIAST ŻMIGRÓD 11 10 2 4 5 15:15
17 ZAGŁĘBIE II LUBIN 12 10 1 7 4 13:15
18 LZS STAROWICE DOLNE 12 4 0 4 8 2:20
Kolejka nr 12
2019-10-19/14:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-10-19/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-10-19/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BTS REKORD 3:0
2019-10-19/15:00 BTP STAL BRZEG - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1
2019-10-19/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-10-19/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. 0:2
2019-10-19/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4:0
2019-10-20/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - MKS KLUCZBORK -:-
2019-10-20/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
Kolejka nr 12
2019-10-19/14:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-10-19/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BTS REKORD 3:0
2019-10-19/15:00 BTP STAL BRZEG - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1
2019-10-19/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-10-19/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. 0:2
2019-10-19/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4:0
Kolejka nr 11
2019-10-12/14:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4:0
2019-10-12/15:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2:2
2019-10-12/15:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-10-12/15:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 5:2
2019-10-12/15:00 BTS REKORD - PIAST ŻMIGRÓD 1:0
2019-10-12/15:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3:3
2019-10-12/15:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS KLUCZBORK 2:3
2019-10-13/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2019-10-13/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:0
Kolejka nr 10
2019-10-05/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:3
2019-10-05/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2
2019-10-05/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:1
2019-10-05/15:00 MIEDŹ II LEGNICA - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-10-05/15:00 BTP STAL BRZEG - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2019-10-05/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 1:2
2019-10-05/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:2
2019-10-05/17:30 MKS KLUCZBORK - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3:1
2019-10-06/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BTS REKORD 2:3
Kolejka nr 9
2019-09-28/13:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:3
2019-09-28/13:00 LZS STAROWICE DOLNE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:4
2019-09-28/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0:3
2019-09-28/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0:1
2019-09-28/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-09-28/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - PIAST ŻMIGRÓD 2:1
2019-09-28/16:00 BTS REKORD - MKS KLUCZBORK 1:3
2019-09-28/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:4
2019-09-29/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTP STAL BRZEG 3:2
Kolejka nr 8
2019-09-21/16:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:3
2019-09-21/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - LZS STAROWICE DOLNE 5:0
2019-09-21/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4:0
2019-09-21/16:00 BTP STAL BRZEG - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:3
2019-09-21/17:30 MKS KLUCZBORK - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1
2019-09-22/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:0
2019-09-22/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BTS REKORD 2:1
2019-09-22/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK 3:1
2019-10-08/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RUCH CHORZÓW S.A. 2:0
Kolejka nr 7
2019-09-11/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTP STAL BRZEG 2:0
2019-09-14/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:1
2019-09-14/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:0
2019-09-14/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MIEDŹ II LEGNICA 2:4
2019-09-14/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:3
2019-09-14/16:00 LZS STAROWICE DOLNE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0:1
2019-09-14/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS KLUCZBORK 2:0
2019-09-14/17:30 RUCH CHORZÓW S.A. - PIAST ŻMIGRÓD 4:1
2019-09-15/16:00 BTS REKORD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:0
Kolejka nr 6
2019-09-07/13:00 BTP STAL BRZEG - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0:1
2019-09-07/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1
2019-09-07/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2
2019-09-07/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 0:1
2019-09-07/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS ROW 1964 RYBNIK 4:1
2019-09-07/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - BTS REKORD 2:1
2019-09-07/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:2
2019-09-07/19:00 MKS KLUCZBORK - LZS STAROWICE DOLNE 1:0
2019-09-10/15:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:1
Kolejka nr 5
2019-08-30/17:45 BTP STAL BRZEG - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:2
2019-08-31/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 1:4
2019-08-31/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-08-31/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2019-08-31/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS KLUCZBORK 0:0
2019-08-31/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:0
2019-08-31/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2:1
2019-09-01/13:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTS REKORD 2:2
2019-09-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - PIAST ŻMIGRÓD 0:0
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 BTS REKORD - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:0
2019-08-24/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-08-24/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - RUCH CHORZÓW S.A. 2:0
2019-08-24/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:1
2019-08-24/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS ROW 1964 RYBNIK 4:2
2019-08-24/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1:0
2019-08-24/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-08-24/17:30 MKS KLUCZBORK - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 1:2
2019-08-25/12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 BTP STAL BRZEG - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2019-08-17/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - PIAST ŻMIGRÓD 2:1
2019-08-17/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3:1
2019-08-17/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS KLUCZBORK 3:2
2019-08-17/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:3
2019-08-17/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTS REKORD 0:2
2019-08-17/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1
2019-08-18/12:00 MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK II WROCŁAW 0:2
2019-08-18/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3:1
Kolejka nr 2
2019-08-07/18:00 LZS STAROWICE DOLNE - ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:0
2019-08-10/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:0
2019-08-10/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2:0
2019-08-10/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:0
2019-08-10/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - BTP STAL BRZEG 0:0
2019-08-10/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MIEDŹ II LEGNICA 2:1
2019-08-10/17:30 MKS KLUCZBORK - KS ROW 1964 RYBNIK 3:3
2019-08-11/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 4:1
2019-09-04/17:00 BTS REKORD - RUCH CHORZÓW S.A. 0:3
Kolejka nr 1
2019-08-02/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:1
2019-08-03/12:00 LZS STAROWICE DOLNE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:0
2019-08-03/13:00 BTP STAL BRZEG - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 2:1
2019-08-03/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTS REKORD 2:3
2019-08-03/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - ŚLĄSK II WROCŁAW 0:3
2019-08-03/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - PIAST ŻMIGRÓD 1:1
2019-08-03/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:2
2019-09-18/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - MKS KLUCZBORK 3:2
2019-09-18/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0
Kolejka nr 12
2019-10-19/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-10-20/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - MKS KLUCZBORK -:-
2019-10-20/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
Kolejka nr 13
2019-10-26/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTP STAL BRZEG -:-
2019-10-26/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-10-26/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-10-26/14:00 BTS REKORD - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-10-26/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-10-26/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-10-26/16:00 MKS KLUCZBORK - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-10-26/19:20 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-10-27/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
Kolejka nr 14
2019-11-02/13:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-11-02/14:00 PIAST ŻMIGRÓD - MKS KLUCZBORK -:-
2019-11-02/14:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-11-02/14:00 BTP STAL BRZEG - BTS REKORD -:-
2019-11-02/14:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-11-02/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-11-02/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-11-03/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-11-03/13:00 MIEDŹ II LEGNICA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
Kolejka nr 15
2019-11-09/13:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-11-09/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2019-11-09/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-11-09/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-11-09/14:00 BTS REKORD - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-11-09/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BTP STAL BRZEG -:-
2019-11-09/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-11-09/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-11-09/16:00 MKS KLUCZBORK - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 16
2019-11-16/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-11-16/13:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-11-16/13:30 MIEDŹ II LEGNICA - MKS KLUCZBORK -:-
2019-11-16/13:30 BTP STAL BRZEG - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-11-16/13:30 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-11-16/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD -:-
2019-11-16/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-11-16/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-11-17/13:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
Kolejka nr 17
2019-11-23/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-11-23/13:30 LZS STAROWICE DOLNE - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2019-11-23/13:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-11-23/13:30 BTS REKORD - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-11-23/13:30 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-11-23/13:30 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-11-23/13:30 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-11-23/14:00 PIAST ŻMIGRÓD - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-11-23/16:00 MKS KLUCZBORK - BTP STAL BRZEG -:-